Safari Whisky

Jaký zajímavý alkohol nabízí černý kontinent?
čolek

Safari Whisky

Příspěvek od čolek »

Když jsme u těch "nekup to" whisek, kamarád si koupil ze zvědavosti lahev "Safari Whisky" v Keni, říkal že to chutná jak hnusná vodka, pořád mě s tím straší, ale ještě sem to neochutnal, dodám poté podrobnou recenzi :D
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Safari Whisky

Příspěvek od Hunter »

Tos mě pobavil s tou keňskou! :D Safari whisky - best whisky in Kenya! 750ml za 4,45 libry! http://www.shop4mama-kenya.co.uk/shop/a ... 7080048%26 Jinak máte někdo s tímto obchodem z Nairobi bližší zkušenosti? :mrgreen: Zde videonávod na to,jak ji pít http://www.youtube.com/watch?v=kcX3bToBSII Kam se hrabou Netharovo videa :lol:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Safari Whisky

Příspěvek od čolek »

:lol: Best whisky in Kenya.. no uvidím, docela bych mu věřil, že to bude hnus :D Snad zítra ochutnám a potvrdím její neotřesitelný status
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Safari Whisky

Příspěvek od Hunter »

Že je tam nejlepší, bych jí i věřil, protože tam je zřejmě i jediná :-) Nezapomeň kýbl s ledem!
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Safari Whisky

Příspěvek od Króča »

Pokud tu afriku budeš koštovat stejně jako ten "němej" týpek, tak si vem pro jistotu ještě jeden prázdnej kýbl :? :lol:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Nethar »

Protože se nám debata trochu rozjela, rozdělil jsem diskuzní vlákno a založil speciální, ať v tom zachováváme přehlednost... takže zde prosím vše o skvostu, kterým je Safari Whisky ;-)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Nethar »

Sbíhají se mi sliny, když vidím, jak to do sebe hoši zkušení klopěj ;-) Ale být v Keni, tak si tam asi taky dám celý kbelík ledu a možná i tu Safari Whisky oželím ;-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Hunter »

Jinak co ta ochutnávka Safari Whisky,proběhla? Tady to taky vypadá jako kousek pro milovníky opravdové exotiky: Whisky Bond 7, zřejmě 2. nejlepší whisky v Keni http://www.whiskyonline.cz/index.php?ac ... bond7-kena
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Shargard

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Shargard »

Bond 7? No to snad ne. Jak můžou i kdyby sebehorší skotskou singl malt míchat s keňskou obilnou tekutinou. Asi mě klepne :o
Króča

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Króča »

Jak vidis tak muzou..zalozime ligu na ochranu africke obilne tekutiny..preci ji nenechame takhle kazit ;-D
Odpovědět