North Cove Oak Aged Vodka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Nethar »

Testováno v rámci přímého porovnání - North Cove Oak Aged Vodka, Besmoked Vodka a Crystal Head Vodka.
North Cove Oak Aged Vodka
North Cove Oak Aged Vodka
northCove.jpg (10.78 KiB) Zobrazeno 7270 x
WWW:http://adnams.co.uk/
Alkohol:50%
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:Nejtmavší ze třech porovnávaných vzorků (protože zrála v dubových sudech), i když samozřejmě světloulinká. Líh, citrón a - hehe - vodka. Možná trochu vanilky, ale tohle je na očuchávání o hodně složitější než whisky.
Chuť:Čekám při padesáti procentech útok na pusu, ale kupodivu ji hodně hodně dlouho trvá, než zaútočí. A pak se tam jen pozvolna začne zařezávat. Ze tří testovaných vzorků na mě jediná působí bohužel tak trochu umělohmotně.
Dozvuk:Po polknutí teprve přijde útok, zahoří, zapálí a hřeje velkou silou. Možná je to jenom absencí nějakých výrazných chutí, že mi nezbývá nic moc jiného na soustředění, ale skutečně mi útroby náležitě rozpálí. Drobný kouřový dozvuk.
Shrnutí:Pěkná zkušenost s vodkami, jsem rád, že jsem je vyzkoušel. Tohle byl trojboj spíše lepších vodek, alespoň vzhledem k tomu, co jsem doposud z vodek pil, jsem rád za tuto zkušenost, ale myslím že se vracím zpátky k whisky.
Króča

Re: North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Króča »

Nethar píše:... ale myslím že se vracím zpátky k whisky.
Myslet znamená :obscene-tolietcrapper: vědět! :whistle: přesto jsem si jist, žety víš :mrgreen:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Nethar »

Zkusit se má všechno, ale obávám se, že velkých překvapení už se nedočkám, tak jenom abych měl čisté svědomí :-) Ještě tu mám nějaké brandy co chci zkusit, nějaké giny, občas pak nějaký ten bourbon a rumík, ale whisky - to je prostě whisky :-)
Króča

Re: North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Króča »

Whisky to je moje/tvoje/naše gusto.... ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Nethar »

Brochan lom, tana lom, brochan lom na sùghain... :obscene-drinkingbuddies:
Króča

Re: North Cove Oak Aged Vodka

Příspěvek od Króča »

:lol: :lol: :lol:
Ano máš pravdu.. pro ty co nerozumí tak plynule gaelštině jako členové Bratrstva :whistle: jsem se to snažil přeložit ;)
Odpovědět