Co právě pijete ...

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od nobynoblhoch »

Ballechin 10y, příjemná rašelina( zařadil bych do skupiny s Laphroaig 10y, Ledaig 10 )
Uživatelský avatar
Pet
Znalec
Znalec
Příspěvky: 962
Registrován: 02 čer 2013, 14:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Pet »

Matuška Robust Stout, a taky Gold Cock Peated, Old Well Laphroaig barrel, Glendronach peated. Online whiskáč :D
Obrázek
Žiži
Znalec
Znalec
Příspěvky: 523
Registrován: 15 led 2012, 01:49
Bydliště: Brno

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Žiži »

Cobolis MarzFest 15° Märzen, Glenfiddich 18 yo, Aberlour 16 yo, ... Online whiskáč :)
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Mirek »

Jeden z mých oblíbených velkých vzorků (podle Joyovy taxonomie v jiném vláknu :) ) - Glenmorangie Tarlogan.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od joy »

Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1095
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Walter »

K předčasné večeři, dnes podávám narychlo připravené vaječné omeletky, popíjím dárek od otce. Sladký dárek. Jeho Sauvignon, výběr z cibéb, ročník 2010.
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Martin2 »

Od víkendu velký vzorkování:
Začal jsem rumem:
Pusser's Gunpowder Proof 54.5% - ten mi nejede, cejtím z něj shnilé dřevo (nahnilé sudy?) podobně jako u Matusalem Gran Reserva 15yo 40,0%
Worthy Park Single Estate Reserve 45 % - to byla mňamka, objednávám láhev
Ode dneška single malty a začal jsem Mortlach 12yo The Wee Witchie 43.4% - chutná mi dost, flašku mám už asi dva roky tak jsem rád že nezklamal (nejsem zhejčkanej -naštěstí pro mě- staršíma plněníma jako 16yo FF)
Do neděle mě čeká GlenDronach 12yo Original 43%, Talisker 10yo 45,8% a Ardbeg 5yo Wee Beastie 47,4% a to asi i v tomto pořadí.
Akorát musím opatrně, abych se moc nenamlsal těma SM - přeci jen dle síťového grafu mě čeká do 4 let ještě cca 20 blendů než definitivně přehodím výhybku na single malty :mrgreen: pak již není cesty zpět :doh:
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od J.K.Ch »

Pusser's Gunpowder Proof mám moc rád.
Dnes Green Spoty a jsem podivně nadšen z Green Spot Chateau Léoville Barton. To se mi ještě nestalo...
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1095
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od Walter »

Mám ten Laphroaig 10 YO prostě rád. Za chvíli si ale dám i 12* Metaxu. Zároveň přemýšlím, jakou další lahev whisky načnu. Ne dnes, samozřejmě. Spíš zítra, nebo někdy v týdnu. Měl bych také doplnit mé skromné zásoby. Co dobrého bych si tak mohl pořídit? V hlavě už mám pár tipů. Určitě půjde o whisky, které jsem ještě neochutnal. Naštěstí je jich pořád spousta, a to i v rámci těch běžně dostupných. Napadá mě třeba duo GlenAllachie 15 YO se Springbankem 10 YO či Talisker Distillers Edition, Cardhu 15 YO a Glenfiddich Malt Master's Edition. Tak nějak mám aktuálně předvybráno. No a o vítězství jedné ze skupinek rozhodne má zítřejší nálada. :)
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od joy »

Jestli muzu radit, tak Glenallachie 15 se Springbankem 10 ci Taliskerem DE je skvela volba. Zbytek uz neni az tak zajimavy.
Odpovědět