Co právě pijete ...

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
hawks86
New-make
New-make

Re: Co právě pijete ...

Příspěvek od hawks86 » 12 říj 2019, 22:58

Vyborny stout Mikeller Porter od kodanskeho pivovaru. Poprve v pivu citim rybiz, vyborna chut. Asi v top 5 mych stoutu a porteru. Na prvnim miste stoji Heaven and Hell od de Molenu a cokoladovy stout Choco Mammuth.
Mimochodem ten a dalsi ruska nebo estonska piva distribuuje v Prostejove tak 1 minutu pesky od me prace firma Marketbeer. Mohu jednoznacne doporucit.

Walter
Znalec
Znalec

Příspěvek od Walter » 13 říj 2019, 20:29

Při dnešním nákupu jsem neodolal přibrat lahvičku rumu Božkov Republica Reserva. Oproti Exclusivě se jedná o znatelně vyspělejší pití. Tedy souhlasím s Hunterovým názorem, že jde o povedený produkt. Zároveň nelze přehlédnout, že Reserva vychází z dosti podobných základů, na nichž vyrostla Exclusiva. Jakási Exclusiva na steroidech s připomínkou Angostury 1919. Každopádně je to dobré. Reserva už skutečně stojí za všimnutí, chcete-li v základu zajímavý rum.

Fileta
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Fileta » 15 říj 2019, 06:56

Při včerejším nákupu v Bille jsem půllitrovku Božkov Republica Reserva vzal taky a večer ochutnal. Za mě spokojenost ...

hawks86
New-make
New-make

Příspěvek od hawks86 » 17 říj 2019, 21:46

Odpoledne Bozkov Reserva- velky skok oproti Exclusiva, dost mi chutna, vecer Octomore 08.2 a Longrow Red 2018, tam uz je na dne a ja jsem taky, ten by mel tect z vodovodu😃

moochine
New-make
New-make

Příspěvek od moochine » 17 říj 2019, 22:36

Caol Ila 12. Mnamka. Prijemna nota vyzreteho bananu smrncnuta citrusom. Casom ide do slana. Paradicka veru. Pripomenula mi minulorocne flaskovanie Ardbegu 10(tohtorocne bolo uplne neporovnatelne-zle). Ten mi ale prisiel ako cisty grylovany ananas, ale stale to ide podobnym smerom. Nedivim sa ze ludia casto hovoria ze Caol Ila je taky mensi bracek Ardbegu 10.
Glengoolie, for the best of times

Dishstan
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Dishstan » 18 říj 2019, 00:01

Ledaig 10y - pokaždé, když si naliji tuto whisky, tak si ji opravdu vychutnám, asi to bude jedna z lahví, kterou si v blízké době doplním, nějak rychle vysychá :)
Moje stopa: whiskybase

LukeD
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LukeD » 18 říj 2019, 13:59

Caol Ila 12yo. Až teď jsem si uvědomil, jak neuvěřitelně kmínové tohle plnění je. Od klasického koření, přes kmín v nálevech, aquavit až po římský kmín. Já kmín miluju, ale pro někoho, kdo ne, to musí být pití za trest. 8-) A to je tam ještě navíc kopr, což také není zrovna univerzálně přijímaná chuť...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 18 říj 2019, 14:03

je fakt zajímavé jaké ty vůně a chutě vyvolávají v člověku asociace z dětství...tipnul bych si že Luke jako malej hodně zavařovali okurky, zeleninu a tak :) :lol:

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 18 říj 2019, 14:16

Zrovna kopr a kmín jsou věci co jsem v dětství nesnášel :D ... a ne že bych je cítil v Caol Ile 12 yo, ale chutnala mi nejmíň ze základních Islay lahví
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 18 říj 2019, 15:52

LukeD píše:
18 říj 2019, 13:59
Caol Ila 12yo. Až teď jsem si uvědomil, jak neuvěřitelně kmínové tohle plnění je. Od klasického koření, přes kmín v nálevech, aquavit až po římský kmín. Já kmín miluju, ale pro někoho, kdo ne, to musí být pití za trest. 8-) A to je tam ještě navíc kopr, což také není zrovna univerzálně přijímaná chuť...
Jako KOPR do KULAJDY patří, vo tom žádná :twisted:

Odpovědět