Zasílání soukromých zpráv

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Rescue
Znalec
Znalec

Re: Zasílání soukromých zpráv

Příspěvek od Rescue » 22 pro 2013, 20:07

Posledních několik měsíců nemám moc času přispívat do fóra a jsem rád, že alespoň orientačně sleduji situaci...a občasně si dám panáčka té naší "živé vody".

A nyní, v čase předvánočním, kdy je sice práce jako na kostele, ale konečně jsem si udělal čas usednout k fóru, jsem dospěl k diskusi týkající se zasílání SZ a poctivě si ji přečetl celou. Nejprve jsem byl jenom mírně rozčarován z toho, kolik se toho dát napsat o věci, které je poměrně jasná a z pohledu Nethara jako "šéfa" fóra naprosto pochopitelná. Poté jsem ale dospěl k dalšímu příspěvku účastníka whisky, který mě doslova nasr...píp. (mimochodem obdivuji Nethara, s jako noblesou se ujal asertivní odpovědi). Dokonce jsem si ten duševní výlev přečetl podruhé, to abych se ujistil, zda -li si ten absolvent VUMLu (viz bod 1. adresovaný Hunterovi) nedělá srandu. Bylo to natolik nechutné a demagogizující, že jsem se rozhodl k tomu také vyjádřit…ale stále nemám sílu, takže doporučuji opustit linii vodka, rum, whisky a přejít na vodu (čistou) – a to jen uživatelsky – hlavně neobtěžovat účastníky případného fóra, které se vodě věnuje.

Zároveň plně souhlasím s Petrem – jeden z mých nejkrásnějších vánočních dárků bude když si whisky změní svůj nick ;) . A asi nejkrásnějším dárkem by pro mě bylo, kdyby se rozhodl být na tomto fóru „končícím whisky svazákem“ - myslím, že mentalita účastníků tohoto fóra je někde jinde.

PS: Přeji všem krásné a příjemné vánoce a do nového roku nejen mnoho whisky zážitků, ale také mnoho zdraví a alespoň trošku toho pověstného štěstí.

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 22 pro 2013, 22:47

Mně osobně pacient s nickem "whisky" rozšířil obzory. Není to tak dlouho, co jsem byl hluboce přesvědčen, že většího vola, než pan XY z nejmenovaného ministerstva, už nelze potkat. "Whisky" mě přesvědčil, že lze...v tomto případě aspoň virtuálně. Díky :lol: !
Pokud by se ovšem rozhodl změnit nick, je tu veliká šance pro další rozšíření mých obzorů. No a páč mám pocit, že už se toho do mě moc nevejde, hlasuju pro to, aby dobrovolně zrušil účast.
Jinak vůl je hospodářské zvíře... :twisted: , neblokovat, admine... :lol:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 23 pro 2013, 00:01

Miroňu, co to do tebe od pátku, co jsme se viděli (face to face), vjelo :banana-ninja:? Že by ti, taky, někdo mírně zvedl tlak? :angry-tappingfoot: :hand:

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 23 pro 2013, 00:20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Petr.D
Znalec
Znalec

Příspěvek od Petr.D » 23 pro 2013, 00:38

Koukám, že tu začíná být docela sranda.
Využiju toho a popřeju všem krásné prožití svátků vánočních a to nejlepší do nového roku.
"všechny nerašelinné whisky jsou hnus"

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 23 pro 2013, 03:36

je to vůl (míněn whisky).... víc asi nemá smysl se k tomu vyjadřovat.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 23 pro 2013, 07:49

:arrow: Petr: to dělaj ty svátky :mrgreen: . Dalších vědeckých pojednání na téma "hospodářská zvířata" se už nedopustím. Pokud mně ovšem zase někdo (jak říkáš) mírně nezvedne tlak... :) .
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

vobr
New-make
New-make

Příspěvek od vobr » 23 pro 2013, 08:50

Zvláštní je, že se podobné typy objevují čas od času i na jiných fórech. Udělají z ostatních blby a pak s pocitem vlastní skvělosti odcházejí (asi jinam). Na té placaté obrazovce, kterou mám před sebou, se to ještě snese, ale ono se to pohybuje i v reálném světě. To je pak horší.
Kdysi existovalo takové pěkné české slovo -"hulvát"...
No, já bych pánovi ponechal jeho momentální pocit nadřazenosti jako vánoční dárek a do nového roku bych mu popřál, aby mu to konečně došlo. A nám, abysme si nenechali otrávit čas sváteční, přiťukli si virtuálně na nový rok a popřáli si do něj, aby se nám podobné katastrofy, jako je ta výše zmíněná, obloukem vyhýbaly.
A tohle vlákno bych možná uložil do nějakého muzea kuriozit...
:greetings-waveyellow:

Odpovědět