Kde jste seděli a co jste tam pili ...

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od salam15 »

J.K.Ch píše:V chuti mi také nejvíc sedla 2016.
Chceš říct, že ti nepřišla little bit younger, little rougher....? ObrázekObrázek
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od J.K.Ch »

No ... ne ... Přišla mi: "little bit better"
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1093
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Walter »

Předevčírem proběhla u mě doma tradiční ochutnávka rumů, portského a jedné whisky. Ve zkratce okomentuju dva vybrané vzorky. Rum Abuelo 12 yo mě hodně potěšil. Určitě si v budoucnu pořídím celou lahev. Prvně jsem měl také možnost okoštovat rum Republica Exclusive by Božkov. Řada lidí tento produkt považuje za v základu zdařilou či minimálně dostatečně akceptovatelnou podobu rumu. Najdou se ale i tací, které zdaleka tolik nezaujal, popřípadě se jim nelíbí vůbec. Díky kolegovi mi doma zůstala celá lahev, respektive většina jejího obsahu. Z prvního dojmu můžu zmínit, že po stránce vůně i chutě jde sice o velmi jednoduchý rum, zdá se mně až s nepřehlédnutelnou snahou se zalíbit (akcent na pár nekonfliktních tónů; zvláště těch sladších), ale dobře pitelný. Text na zadní etiketě, který sesumírovala osoba s potřebou přehánět, nutí k pousmání. I když k rumu dobrá nálada, a tedy i ono pousmání, asi patří...
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Marvin »

Ochutnávka ve Whisky shopu, k tomu haggies s bramborami a tuřínem. Burns night ve WS, dokonce jsem po letech našel své stylové triko: http://pn.modaso.cz/gallery2/v/a06/burns/obr1.jpg.html
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od nidan »

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Marvin »

Air cafe v Brně, takže rumy: Plantation SC Réunion 12yo finish Rye whiskey a Plantation SC Panama 12yo Arran whisky finish. Plus okolo si dali Plantation Multi Island XO peaty Arran whisky finish a Don Papa 10yo. Hezké to bylo.
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Fileta »

Včera návštěva Hanácké restaurace Olomouc. Hezký interiér, dobrá obsluha i jídlo. Tankový Radegast 12*, panák Gold Cock 12 yo za 60 kaček. Slušná cena, v eshopu R. Jelínka stojí aktuálně lahev 799.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Kobalt »

Neměl bys náhodou ty nebo někdo seznam co reálně v Air café teď mají za SC Plantationy? Byl bych vděčný :)
Marvin píše: 31 led 2019, 17:54 Air cafe v Brně, takže rumy: Plantation SC Réunion 12yo finish Rye whiskey a Plantation SC Panama 12yo Arran whisky finish. Plus okolo si dali Plantation Multi Island XO peaty Arran whisky finish a Don Papa 10yo. Hezké to bylo.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od Mirek »

No já myslím, že by to mohli vědět v Air Cafe... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Kde jste seděli a a co jste tam pili ...

Příspěvek od josé »

Kobalt píše: 18 úno 2019, 14:39 Neměl bys náhodou ty nebo někdo seznam co reálně v Air café teď mají za SC Plantationy? Byl bych vděčný :)
ve středu jedu do Brna a Air Café je mimo jiné alkoatrakce v plánu. místní situaci s Plantationy prověřím.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Odpovědět