Co právě nepijete

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Kobalt
Znalec
Znalec

Co právě nepijete

Příspěvek od Kobalt » 27 úno 2016, 20:20

Navrhuji otevřít téma: Co právě nepijete?
Představoval bych si to jako protiváhu k tématu "Co právě pijete ...", toto je ale méně radostné, takže doufám že se bude plnit pomaleji. Pokud je to opravdu blbý nápad, nechť toto negativní vlákno upadne v zapomnění ;)

Na tento nápad mě v týdnu přivedla Glenmorangie, když mi opět unikla. Uvědomil jsem si, že už se mi něco takového za minulý rok párkrát stalo.
Když to vezmu chronologicky, tak první co jsem myslel že ochutnám ale neochutnal byla v mých počátcích Glenfiddich 12 yo. Na polici v restauraci ještě stála lahev, ale po mé objednávce zjistili, že je už prázdná. V jiném podniku poté následoval Johnnie Walker Green Label, který ještě měli v nabídce, ale už by vypitý. Následně jsem v dalším podniku narazil na láhev Nikka Super, bohužel ji ještě neměli naceněnou a v systému, takže nic. Když jsem se tam dostal příště, bylo mi řečeno, že jim Nikka spadla z police a rozbila se, takže zase nic. No a tento týden jsem sedl v restauraci a na stole koukám na speciální nabídku, Glenmorangie 10 yo za 65 Kč. Už mi dvakrát utekla v Travelfree, tak jsem si říkal že ji konečně ochutnám. Bohužel už jim došla.

Minulý týden jsem tedy nepil Glenmorangie 10 yo. Pokud se vám někdy stane něco podobného, můžete se v tomto tématu také pochlubit nějakou whisky či jiným nápojem, který právě nepijete.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě nepijete

Příspěvek od Nethar » 27 úno 2016, 20:26

Já mlsně pošilhávám po čemkoliv, nejvíc teď nepiju asi Dalmore 18. Protože jsem nemocnej :-( Ale už asi 14 dní, tak doufám, že brzy to zase půjde. Je to těžké obzvlášť po tom navnazení blížícím se festivalem. Chřipku v ČR nechceme!
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.K.Ch » 27 úno 2016, 22:22

Glenfiddich Caoran Reserve 12 Yo .. našel jsem ho v lístku 3 podniků a všude prázdno. Obdobně mi utekla Glenmorangie Astar, ale proslýchá se (čti: slyšel jsem od jsem od jednoho člověka), že je v Black Stuffu.

Fileta
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Fileta » 28 úno 2016, 17:43

Nebo tady můžeme průběžně doplňovat seznam vlastních lahví, které jsme právě dopili a smutně se díváme na dno prázdné lahve :rip: :rip:

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 28 úno 2016, 18:08

Kobalte to téma vůbec není mimo, naopak. Navíc tvůj seznam historek byl tak smutný, až jsem se u toho nakonec smál. :lol: Nejlepší je historka s Nikkou, to je síla.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 29 úno 2016, 08:33

Dobré téma - něco jako, co bych chtěl mít pod stromeček, chtěl jsem napsat na WF! Mezi námi posh whisky blafovači - posh wish list. :mrgreen: Že by tam nějaká Glenmo chyběla? Snad Sonnalta, pokud byla vloni dopita? Glenfiddich Caoran? "Té si nikdo nevšímal, zbytečné ji vozit", říkali barmani. :liar:

Senoy
Znalec
Znalec

Příspěvek od Senoy » 29 úno 2016, 11:17

Nebo třeba na festivalu jsem utřel s Clynelish (jakákoliv), Macallan Sienna (poslední kapka v lahvi) a Laphroaig Cask Strength. Chtěl jsem pít a nemohl ;) A letos utřu s Lagavulinem v sudové síle, protože Karel má nakřečkováno málo. Anebo má více a nepodělí se :mrgreen:

salam15
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od salam15 » 29 úno 2016, 12:19

Senoy píše:Nebo třeba na festivalu jsem utřel s Clynelish (jakákoliv), Macallan Sienna (poslední kapka v lahvi) a Laphroaig Cask Strength. Chtěl jsem pít a nemohl ;) A letos utřu s Lagavulinem v sudové síle, protože Karel má nakřečkováno málo. Anebo má více a nepodělí se :mrgreen:
To si asi zaspal při stanovování degustační strategie :) Clynelish tam byl a nepřišlo mi, že ho bylo málo. Laphroaig v sudové síle tedy mizel závratnou rychlostí, to je fakt.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.

Senoy
Znalec
Znalec

Příspěvek od Senoy » 29 úno 2016, 12:22

Vloni jsem dorazil v sobotu :-( Letos to konečně vyšlo i na pátek a zkusím tu voskovou chuť Clynelishe.

joy
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joy » 29 úno 2016, 12:48

Tak je otazka, jestli tam letos bude. I ja bych ho chtel zkusit v plneni palirny a ne Signatory ci jine nezavisle plneni.
Mate nekdo nejake tipy, co ochutnat, at nemusim si zas delat seznam, ktery mi stejne bude k prdu?

Odpovědět