Whisky komunita,příznivci jedné značky, vliv reklam

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Mikin
Abstinent
Abstinent

Whisky komunita,příznivci jedné značky, vliv reklam

Příspěvek od Mikin » 27 črc 2016, 14:12

Teď jsem si tak projížděl facebook a narazil jsem na stránky Jamesona (cz/sk), která má necelých 3 mil. fanoušků. Pročítal jsem si příspěvky jak stránky, tak fanoušků a neskutečně jsem tomu propadl a hned mám chuť si jít koupit jednu lahev a pokračovat ve čtení (ikdyž to není buhví jaká top whisky). Myslím, že je to nejoblibenější a nejznámější whisky u nás (asi kromě teenageru, kteří pijou "Jacka s colou"). A co se týče reklam, tam u mě zcela vítězí Tullamore DEW. Kdyby i ta whisky tak chutnala :(

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky komunita,příznivci jedné značky, vliv reklam

Příspěvek od Marvin » 27 črc 2016, 20:13

Mikin píše:Myslím, že je to nejoblibenější a nejznámější whisky u nás (asi kromě teenageru, kteří pijou "Jacka s colou"). A co se týče reklam, tam u mě zcela vítězí Tullamore DEW. Kdyby i ta whisky tak chutnala :(
Pokud se za poslední rok nezměnili statistiky, tak u nás je dlouhodobě nejprodávanější Tullamore DEW (a to i v rámci Evropy), takže reklama jim funguje (a některé z novějších verzí jako Tullamore Dew Phoenix jsou i celkem pitelné).

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 27 črc 2016, 20:54

Bude-li nálada, čas a pocit smysluplnosti, rád se tady budu veřejně dělit o můj pohled na tohle téma. Pro začátek, a těším se na tu marketingovou smršť:
http://www.scoma.de/cms/fileadmin/news/ ... -06_LR.pdf
Mimochodem, koukněte se taky na stranu tři toho PDF, co se ve světě prodává nejvíce! :roll:

lochness
Znalec
Znalec

Příspěvek od lochness » 27 črc 2016, 21:10

Ak by si niekto položil otázku, kde sa spotrebujú tie stovky miliónov litrov kvalitnej indickej produkcie, stačí si v All Inclusive resorte kdekoľvek na juhovýchod od Atén objednať whisky pri pool bare. Prvý deň som to spravidla vydržal, potom som prešiel na gin s tonicom.
„Skúste prerušiť aspoň na mesiac váš zvyk abstinenciou a uvidíte. Ak nebudete mať žiadne problémy, tak asi nie ste závislý od alkoholu“ MUDr. Okruhlica

Odpovědět