Největší dilema

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Mikin
Abstinent
Abstinent

Největší dilema

Příspěvek od Mikin » 08 srp 2016, 12:46

Opět mikin s dotazem na ostřílené whiskaře. Nějaký čas piju whisky, ale spíše blended. Teď se rozhoduji mezi dvouma lahvema. Balvenie 12 double wood a laphroaig 10yo. Jsem si vědom velkého rozdílu v profilu chuti. Nejraději bych je koupil obě (finance na to jsou), jen se bojím nehoršího (jedna z nich, nebo obě mi chutnat nebudou :D) Obě je mohu mít cca za 750kč /ks.

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Největší dilema

Příspěvek od josé » 08 srp 2016, 13:07

Existuje staré androidní rčení, které se sem teď hodí. Je to nějak takhle: „Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“
dokud neochutnáš, tak nezjistíš, zda ti chutná. pokud se bojíš nákupu celé lahve naslepo, nejlepší je zajít do nějakého vybavenějšího baru a tam si dát panáka zmíněných dvou kandidátů a pak uvidíš, zda tě zaujmou na celou lahev. ale to ti já bez křišťálové koule těžko řeknu :)
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Mikin
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Mikin » 08 srp 2016, 13:45

No právě žiju ve ZLíně a nikde tu není žádný "vybavenější" bar. Samé putiky :D

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 08 srp 2016, 14:07

ta balvenie ti bude chutnat, Laphroaig pravděpodobně ne, ale postupem času se k ní propiješ:)

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 08 srp 2016, 15:15

Proboha, jen zbytečně nepřemýšlet :lol: ...za ty peníze popadni obě a neřeš to! Kdyby ti některá nechutnala, moje adresa je v redakci :mrgreen: .
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

Odpovědět