Reklamy, upoutávky, apod.

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Reklamy, upoutávky, apod.

Příspěvek od Nethar » 21 lis 2016, 15:20

Napíšu to tady veřejně, chci to probrat společně, ať vím, jak fórum směřovat v podobných případech v budoucnosti. Ať jsme tak nějak všichni spokojení a máme pro všechny stejný metr. Pamatuji se totiž, že jsme kdysi dávno v podstatě zatrhli Vaškovi sem vkládat reklamy na svoje akce, pak tu bylo něco s novými eshopy, apod., tak to chci prostě dělat spravedlivě i pro jiné akce, jako je třeba novodobý Whisky shop Brno, který dělá akce teď asi každý týden, či naopak to povolit i těm ostatním.
Byl bych nerad, aby se nám z toho tady stalo jedno velké reklamní fórum plné odkazů na slevy, reklamních letáků, self-promo eshopů, apod., na druhou stranu uznávám, že je užitečné vědět, co se ve whisky světě děje. Mně nevadí, když sem někdo vloží informace o svém obchodě, klidně i opakovaně. Když to sem vkládá někdo z hostů/zákazníků, či je ten autor na fóru i jinak aktivní, tak jsem ale pochopitelně radši. Každý týden tu mít informaci o degustaci je podle mě zbytečné, to doporučuji spíš na nějaký firemní Facebook pro stále účastníky, apod., tady bych se připomenul třeba jednou za čtvrt roku nebo já nevím... Občas prostě info jo, ale s citem, od toho jsou vlastní stránky akce. Tady bych spíš očekával reakce účastníků: "To jsme si včera krásně popili, doporučujeme každému, mrkněte na jejich web..."

Nebo jak to vidíte vy? Pojďme to probrat, ať přistupujeme ke všem stejně, nyní i v budoucnosti, vytestejme nové desatero :mrgreen: Můžu reklamy mazat, můžu upozornit autory, ať to omezí, můžu to nechat plynout úplně volně. Přemýšlejme, jak se může fórum vyvíjet do budoucnosti. Já to tu vždycky bral neutrálně, nejsou tu žádné placené reklamy a neberu peníze za propagaci nějaké značky nebo něco takového, náklady na fórum financuju ze svého, právě proto, aby to tu bylo "čisté". Jenom svého času tu byly odkazy na Heureku, které mi přišly užitečné kvůli té informaci o ceně, než že bych z toho něco vydělal. No pište, nenechávejte to prosím na mně a berte v potaz, co se vše může dít dál :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

sandrider
Znalec
Znalec

Re: Reklamy, upoutávky, apod.

Příspěvek od sandrider » 21 lis 2016, 15:48

Nethar píše:Byl bych nerad, aby se nám z toho tady stalo jedno velké reklamní fórum plné odkazů na slevy, reklamních letáků, self-promo eshopů, apod., na druhou stranu uznávám, že je užitečné vědět, co se ve whisky světě děje. Mně nevadí, když sem někdo vloží informace o svém obchodě, klidně i opakovaně. Když to sem vkládá někdo z hostů/zákazníků, či je ten autor na fóru i jinak aktivní, tak jsem ale pochopitelně radši. Každý týden tu mít informaci o degustaci je podle mě zbytečné, to doporučuji spíš na nějaký firemní Facebook pro stále účastníky, apod., tady bych se připomenul třeba jednou za čtvrt roku nebo já nevím... Občas prostě info jo, ale s citem, od toho jsou vlastní stránky akce. Tady bych spíš očekával reakce účastníků: "To jsme si včera krásně popili, doporučujeme každému, mrkněte na jejich web..."
Já jsem rád za upozornění na ochutnávky Whiskyshopu, má to samostatné vlákno a jedno oznámení týdně snad nikoho moc neirituje :)
Podobně téma slevy, kde je jediným problémem to, že kromě Travel Free jsem tam zatím žádnou slevu, která by stála alespoň za zvážení, neviděl ;)
Za mě tedy reklamy neomezovat.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 21 lis 2016, 15:50

Brňáci se pochopitelně nepočítají a trestný bod za zbytečnou citaci příspěvku hned o jedno výše :mrgreen: Pokračujte v otevřené diskuzi, jejíž výsledky se nebudu snažit nijak manipulovat :lol:

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 21 lis 2016, 15:53

Já bych řekl že styl reklamy jaký si dělá Whisky shop v Brně je akceptovatelný. Tzn. vlastní vlákno a tam informace co, kdy, kde, za kolik.... a tak.

Asi by mě to začalo vadit v okamžiku kdy by se tady objevili nepřiměřené nápisy typu... Uvidíte co jste ještě neviděli, uslyšíte co jste ještě neslyšeli, ucítéte co jste ještě necítili, doprovázené blikajícíma šantanovejme lucerničkama.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 21 lis 2016, 15:58

:text-thankyouyellow: :happy-jumpeveryone: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleaderkid:
Obrázek
:happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid:

lochness
Znalec
Znalec

Příspěvek od lochness » 21 lis 2016, 16:01

Keď som ešte v dávnych dobách mal nervy na to aby som držal pri živote jedno špecializované fórum, zaviedli sme pravidlo:
Komerční partneri fóra mali právo sypať svoju reklamu do JEDNEJ vyhradenej témy a zároveň mali zaplatený reklamný banner na titulke.
Pomáhalo to udržať server, ta dráha taky není zadarmo, a užívatelia vedeli na čom sú.
Ostatných komersantov som bez pardónu mazal a dostali na výber, zaplať alebo sa pakuj.
Síce som občas dostal správu typu "si obyčajný k***t ", ale na to som zvyknutý :lol: :lol:
„Skúste prerušiť aspoň na mesiac váš zvyk abstinenciou a uvidíte. Ak nebudete mať žiadne problémy, tak asi nie ste závislý od alkoholu“ MUDr. Okruhlica

sandrider
Znalec
Znalec

Příspěvek od sandrider » 21 lis 2016, 16:31

A kolik mám bodů? Snad nejsem na 10, to už by začínalo zavánět problémem ;)

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 21 lis 2016, 16:46

Maximum je jeden a půl :-P

FOL_65
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FOL_65 » 21 lis 2016, 16:54

Odteraz by som nechal zverejňovať iba ponuky podnikov, ktoré sú nové, resp. ktoré vznikli nedávno. Taký Brno Whisky Shop už pozná každý a každý vie, že sa tam stále niečo deje. To si môže následne pozrieť na ich webe alebo nejakom informačnom letáku.

J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.K.Ch » 21 lis 2016, 18:05

"Chápu hloubku tíhy rozhodování." Takže přispěji svým názorem. Co se týče akcí, tak to vnímám převážně pozitivně, i když se to týká těch, které jsou jednou týdně, nebo těch, na které se nemůžu dostavit. Protože co kdyby se objevila láhev, kvůli které mi ta cesta a změna programu stojí za to. Projíždět pravidelně všechny stránky je otrava. Když je vše důležité tady, jsem spokojen.

Co se týče slevových akcí, tak pokud někdo inzeruje slevu, která vlastně není sleva, tak je to zbytečné, ale pokud poukáže na opravdu výhodnou koupi tak to sem patří.

Odpovědět