Pokec

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J.K.Ch »

Podívám se v Ho Chi Minh City a jednu můžu vzít. Tak kdyžtak napiš jestli je zájem.
fishmaker
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 25
Registrován: 07 úno 2018, 14:52
Bydliště: kousek od Prahy na sever

Re: Pokec

Příspěvek od fishmaker »

J.K.Ch : no jestli bys byl ochotný...tak ten Clynelish bych rád...detaily kdyžtak vyřešíme přes SZ ;) Díky
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J.K.Ch »

Tak letiště v saigonu nemá vůbec Diageo.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od spyna »

Teda já ti nevím, ale vždy když koukám na bodové hodnocení těch whisky s cenovkou v řádech několika tisíc v eurech tak si tak říkám: "Kolik bodů asi skutečně dostala za chuť a kolik za tu cenu..." ;) :lol:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

no osobně myslím že většina těch hodnocení vznikla dřív před těmito cenami, dneska už to snad nikdo nepije :D i když ta PE byla otevřená vloni na WS Glasgow :)
Bowmore 1966 Samaroli Bouquet je prostě legendární flaška, sem zvědavej za kolik nakonec půjde :)
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od LukeD »

spyna píše: 01 dub 2019, 20:12 Teda já ti nevím, ale vždy když koukám na bodové hodnocení těch whisky s cenovkou v řádech několika tisíc v eurech tak si tak říkám: "Kolik bodů asi skutečně dostala za chuť a kolik za tu cenu..." ;) :lol:
Volně navážu na tvoji myšlenku, se kterou souhlasím... Ono se dá něco podobného vysledovat i pokud jde o věk whisky, resp. o rok její výroby. Obecně platí, že čím dávnější je rok destilace a čím vyšší je věk whisky, tím lepší bude mít hodnocení. Nebo to řeknu ještě jinak, abych zase jednou nebyl špatně pochopen. Obávám se, že právě tyhle parametry automaticky poněkud zvedají hodnocení těchto lahví na WB a tím pádem snižují už tak pofidérní objektivitu tohoto. Byť to samozřejmě ani zdaleka neplatí u všech. Ale co už, naučil jsem se s tím žít. 8-)
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

nj osobně mi taky vadí že třeba Serge neboduje blind...možná by pak jeho grafy byly krapet jinačí :D je pravda že sám se u některých věcí velkému očekávání také neubráním ale je pravda že jsem měl i velká zklamání :D navíc co jsem se podíval v Londýně na zoubek starším věcem tak prostě zklamání probělhlo a zejména 30+ je prostě vliv dřeva znát a mně osobně to až tak nechutná, možná huba není zvyklá nebo já nevím čím to je :lol:
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od LukeD »

A v rámci SWAs je, jak se tak dívám, i česká stopa pana Svobody. :) Přiznejte se, kdo z vás to tam prodává? 8-)

Obrázek
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

;)
Odpovědět