Pokec

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Nethar »

nidan píše: 28 kvě 2021, 09:45 to já ale vím :lol: já se tam překlikávám, proto upřednostňuji přímý link ;)
já právě nevidím, kde je pro tebe rozdíl
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od LukeD »

nidan píše: 28 kvě 2021, 07:59 a to já zase raději youtube, mohu se podívat komu video patří, lajknout ho, zda má více zajímavých videí, zda je pod ním diskuze...po mne youtube nit otravného nechce takže raději ve větším obraze přímo z youtube ;)
Vlastník videa je mi u prdele, lajkování je mi u prdele a když mě to echt zaujme, tak nakonec ten proklik na YT udělám a na případná další videa se podívám. Ale nevidím jediný důvod, proč bych to měl dělat u každého videa, u nějž kolikrát dopředu ani nevím, jestli pro mne vůbec bude mít nějakou informační hodnotu. Nemluvě o tom, že ač mám gůgl účet, tak ani omylem nehodlám být furt přihlášený a generovat statistiky, jak píše Nethar...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

LukeD píše: 29 kvě 2021, 22:22 Nemluvě o tom, že ač mám gůgl účet, tak ani omylem nehodlám být furt přihlášený a generovat statistiky, jak píše Nethar...
tobě koláčky nic neříkají co ?
Obrázek
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od LukeD »

Ale to víš, že říkají. Koláčky mám moc rád. ;) Ale třeba FB jedu přes kontajner ve Firefoxu, takže mi to minimálně ořezává ty zpropadené sledovací přípony odkazů, na které klikám. Cookies pravidelně mažu, popř. povoluju jen ty nejnutnější, příp. žádné, když to jde. A tak podobně. Nejsem naivní, vím, že i tak svým pohybem na netu generuju informací víc než dost. Ale obecně čím méně, tím lépe.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

Obrázek
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Nethar »

LukeD píše:Ale to víš, že říkají. Koláčky mám moc rád. ;) Ale třeba FB jedu přes kontajner ve Firefoxu, takže mi to minimálně ořezává ty zpropadené sledovací přípony odkazů, na které klikám. Cookies pravidelně mažu, popř. povoluju jen ty nejnutnější, příp. žádné, když to jde. A tak podobně. Nejsem naivní, vím, že i tak svým pohybem na netu generuju informací víc než dost. Ale obecně čím méně, tím lépe.
Jestli jsi takto opatrný, tak vítej v klubu a mrkni se třeba na prohlížeč Brave.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

Obrázek
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

od příštího měsíce mne najdete v Londýně ;)
https://specialitydrinks.com/join-us/15 ... 2BU4ILSrm0
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Nethar »

Taky jsem žádal, ale pak řekli ten požadavek "Being regularly involved in sampling very special old liquid." a to jsem odmítl, nebudu ze sebe dělat otroka.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od nidan »

zo je dobře, já to klidně ochutnám, už jsem přežil zakopanou přes 100 let starou irskou samohoňku tak už přežiju všechno :D
Odpovědět