Počítáme..

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítáme..

Příspěvek od Nethar »

Tak zase jsem trochu pokročil.
Celkem 122 ochutnaných single malt palíren. Z toho 22 zavřených, ještě asi 5 mi jich chybí (dle seznamu v MWY, tedy teoreticky sehnatelných). Další miliarda nově otevřených už se staví nebo zraje.
Zároveň jsem si doplnil resty v grainech - 12 hotovo a 2 chybí, je to zhruba půl napůl otevřené a zavřené. Seznam zde.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Počítáme..

Příspěvek od LukeD »

Ať počítám, jak počítám, furt mi to nějak nevychází. Jak získáte na Whiskybase přes 4 tisíce bodů ani ne za rok od registrace a prakticky bez jakékoliv aktivity? Nebo mi něco uniká?

https://www.whiskybase.com/profile/maxhill
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítáme..

Příspěvek od Nethar »

V tom se tak moc nevyznám, ale nemůžou to být fotky?
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Počítáme..

Příspěvek od nidan »

no aktivity si můžeš vypnout takže není vidět že něco děláš ale body za to jdou nahoru takže proč ne :)
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Počítáme..

Příspěvek od nidan »

fotky se zobrazují že přidáš v aktivitách pokud aktiviti nemáš vyplé což dost lidí má...
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítáme..

Příspěvek od Nethar »

Activity vidite jen pár poslednich, ne? Může uploadovat jak divej. Kliknul jsme na nějakou jeho láhev a měl tam svoje fotky u ní. Taky přispívá do diskuze o bodech a fotkách, tak je v tom asi aktivní.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Počítáme..

Příspěvek od LukeD »

Tak jedině ty fotky. Protože jinak je přeci normálně vidět, kolik jsi přidal lahví apod. Stačí kliknout na jeho Lists -> Send-a-bottle (přidal jich 17). Notes nula, Rates rovněž nula, pouze v položce Shoplinks má nadstandardní počet (290). Nicméně co si tak pamatuju, tak za přidané odkazy na obchody žádné body nejsou (nebo maximálně tak 1). To by musel přidat neuvěřitelnou mrdu fotek, aby nasbíral přes 4 tisíce.

Jinak ten jeho diskusní příspěvek ohledně bodů jsem také četl a evidentně mu na tom sbírání bodů hodně záleží. :)

Vím, že se dá nějak vypnout, aby nebylo vidět, co děláš v položce Activity. Ale jde to vypnout, aby to nebylo vidět v těch dalších záložkách (viz výše)?
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Počítáme..

Příspěvek od LukeD »

Fascinuje mě, že má třeba čtrnáct linků na furt tu samou láhev Balvenie 12-year-old Double Wood od Bottles & Stories u 14 různých lahví s rozdílnými bottle codes. Takže logicky naprostý nesmysl. Ten borec se s tím fakt nesere.

Akorát se bohužel obávám, že přesně tohle chování databázi zrovna dvakrát moc nepomáhá...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Počítáme..

Příspěvek od nidan »

no fotky se zobrazují ale nikam nezobrazují do listu (jako přidané láhve) ...za shoplinks je bod a myslim od urovne vyssi je to 2 body...pak je dalších mnoho způsobů jak nabrat body bez zobrazení ale...

nicméně dál radši nekomentuju protože bych musel být zase zlej a moudrému adminovi sem slíbíl že už budu hodnej :D takže goood night :ugeek:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítáme..

Příspěvek od Nethar »

Kašlat na body. Pijte whisky.
Odpovědět