Narozeniny

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od Nethar »

Člověk si na své narozeninky "brzy ráno přivstane" a tady už je tuna blahopřání :-D Děkuji moc všem, chtěl jsem se zeptat: Jsem teď už dospělý? ;) :pray:

Se Signatory si to Shargarde dobře pamatuješ, sice to není ještě jisté, možná mi ji mamka už tajně vypila a dostanu jenom prázdnou láhev :-) Ale tajně stále doufám ve stylový Glentauchers 30y ročník 1981. Whisky poteče proudem až zítra. No vlastně i dneska... ale zítra víc... no vlastně i pak v neděli... no vlastně...
zivak
New-make
New-make
Příspěvky: 53
Registrován: 25 říj 2011, 10:21
Bydliště: Jihlava

Re: Narozeniny

Příspěvek od zivak »

Nethare taky se připojuju a přeju hodně kvalitní whisky ;)

a k tvýmu dotazu..podlě mě není člověk dospělý nikdy, teda když nechce což je můj případ :D
Obrázek
Shargard

Re: Narozeniny

Příspěvek od Shargard »

Já bych výraz člověk pozměnil na chlap. Ještě jsem nepotkal chlapa co by chtěl dospět. Určitě si myslel moudrost, vyzrálost, zkušenost, ale dospělost je v tomhle případě nevhodně zvolený slovo :lol: :lol: . A jak může být dospělý když pořádně neví kterej den poteče víc whisky :lol: :lol: :lol:
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Narozeniny

Příspěvek od zombice »

Take preju vsechno nejlepsi k narozeninam, uzij si celovikendove oslavy ;-)
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Narozeniny

Příspěvek od Petr »

Zástup gratulantů nebere konce, milerád se přidávám. Ať se, Nethare, ve zdraví a pohodě dožiješ takového věku, že na tak starou whisky, jako budeš ty sám, nebudeš mít (.....to znám ) :lol: :mrgreen: . Tak, a čím ti připít? Třicítek je naštěstí dost už od začátku abecedy: Antiquary, Balvenie, BenRiach, Black Bull, Campbeltown Loch, Famous Grouse,Glenfiddich, Lagavulin .......Talisker. Do prčic, jsem z toho zblblej :doh: . Už to mám :clap: A je to tam: barva tmavě jantarová s měděnými záblesky, těžší bohatá kořenitá vůně, plné tělo, je živá, s chutí nahořklou a velmi kořenitou, leze z toho hřebíček a oloroso sherry, trochu dub, a mršky se drží dlouho a k tomu snad něco jako badyán? ....... a dám si ji ještě jednou :hand: To budeš zdravej a já taky. Jak se kdesi praví: "Whisky pravá, sílu dává" :twisted:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od Nethar »

Jeste jednou diky moc vsem za prani! Whiskou to urcite zapijime, to se spolehnete :-)
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Narozeniny

Příspěvek od Jerry1 »

:arrow: Marconi
Vše nej, ať se daří a ať chutnají a přibývají další whisky.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od Nethar »

My z těch oslav nevyjdeme :-) Ale to je dobře ;-) Takže vše nejlepší! :-D
Marconi
New-make
New-make
Příspěvky: 85
Registrován: 12 zář 2011, 21:41
Bydliště: Sedlice

Re: Narozeniny

Příspěvek od Marconi »

Díky za přání. Jak psal Petr, na whisky starou jako já už nemám :D , ale očekávám BenRiach Solstice, tak to si určitě pochutnám. ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od Nethar »

Já myslím, že ještě trochu té ekonomické krize a whisky tak starou, jako jsme, si nebude moci koupit nikdo z nás :lol:
Odpovědět