2011/2012

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

2011/2012

Příspěvek od Nethar »

Tak samozrejme vsem preji stastny novy rok! ;-)

A prostrednictvim tohoto vlakna se ptam - ktera ctena lahvinka byla vasim poslednim spolecnikem v roce 2011? Se kterou jste zahajili 2012? Nebo jste si snad v ramci silvestrovskeho muceni vytvorili v zaludku nejaky blend? ;-)

Ja to vzal letos opatrne, za coz se chvalim :-) I pri vyberu znacky jsem se drzel zakladu a klasiky - Glenfiddich. Na Silvestra mi byl ctenym spolecnikem ted jiz prazdny Caoran Reserve, po pulnoci jsem se prehoupnul na moji milou Soleru Reserve. Brzy budu doma a nez se vydam na novorocni ohnostroj, asi se zahreju s Rich Oakem ;-) Vyssi stredni trida :-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: 2011/2012

Příspěvek od Hunter »

Na Silvestra jsem abstinoval, protože jsem dělal řidiče, ale ani mi to nevadilo. A po návratu domů jsem si dal na zahřátí Balblair 2000.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: 2011/2012

Příspěvek od Jerry1 »

Já momentálně žiji v "zajetí" vzorků, které mám od vás. Naposledy jsem si z láhve nalil toho Mortlacha, co ho znáte.
Včera to byl Glenfiddich Solera Reserve a dnes Bowmore Cask Strength.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/2012

Příspěvek od Mirek »

Tak se taky přiznám :) ...jak už jsem psal na WOL, odnesla to Glenmorangie Sonnalta PX, měl jsem v litrovce asi půlku, nemám nic :D . Dnes odpoledne jsem navštívil Islay, konkrétně Laphroaig Quarter Cask.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: 2011/2012

Příspěvek od Petr »

12-1-1.jpg
Taky zdravím a vítám všechny návštěvníky fóra v roce 2012 a věřím, že se v dobré sestavě sejdeme a poznáme osobně v dubnu nad nejedním vzorkem "nektaru". Já jsem si ve své trucovně vybral k doražení (myšleno láhve, potažmo roku, ne mé osoby :mrgreen: ) , jak je psáno na vinětě: "The Best Of Speyside, Cragganmore Single Highland Malt, Aged 12 Years Scotch Whisky, 43%. No, a dneska padl zrak na Dalmore 12 YO, 43 %. Obě splnily svoji roli skvěle. A jak tak čtu, taky jste to vzali za správný konec. To bude rok ! :hand:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: 2011/2012

Příspěvek od Hunter »

To je moc hezké zátiší z trucovny! Tam bych asi trucoval pořád ;)
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Marconi
New-make
New-make
Příspěvky: 85
Registrován: 12 zář 2011, 21:41
Bydliště: Sedlice

Re: 2011/2012

Příspěvek od Marconi »

Také zdravím všechny v roce 2012. Jak jsem psal včera, uzavřel jsem rok ve společnosti Ardbegu Ten a dnes jsem ještě nezahájil, protože jsem celý den šoféroval. Ale večer to ještě napravím, asi dorazím ten Ardbeg, něco málo mi ještě v láhvi zbylo ;) .
Odpovědět