10 let whisky fóra - Láhev

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Donald
New-make
New-make
Příspěvky: 95
Registrován: 08 led 2012, 18:58
Bydliště: Brno /Lazniky

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Donald »

Super, už se moc těším. Všem děkuji za práci co do toho vkládají!

Edit: kdyby bylo možné vyzvednou osobně v Brně, tak by to bylo značka ideál:)
Naposledy upravil(a) Donald dne 26 srp 2021, 13:54, celkem upraveno 1 x.
Mates
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 24
Registrován: 04 lis 2018, 21:38

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mates »

Taky bych chtel vsem, co na tomhle pracuji jeste jednou moc podekovat!!

Odesláno z mého SM-A515F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
John11
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2020, 10:33
Bydliště: Ostrava

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od John11 »

Nethar píše: 26 srp 2021, 12:42 Už to jede, posílejte, posledních pár opozilců chybí: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Info posláno emailem. Děkuji za snahu a obětatavost při koštování organizátorům, a Mirkovi za ostříží střežení sudu ve Vizovicích.

těším se na košt!
Senoy
Znalec
Znalec
Příspěvky: 492
Registrován: 18 úno 2013, 14:25
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Senoy »

Posláno. Děkuji všem zainteresovaným za umožnění vzniku výroční whisky, logistiku a odborný dohled. :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od LukeD »

Zadal jsem adresu na Angels' Share. Myslím si, že Jerry udělá to samé. Teoreticky by se mohli připojit další z Brna. Dokonce si myslím, že by se to tam v rámci usnadnění logistiky nemuselo posílat, ale mohla by nám to tam třeba Dominika přivézt. Ale to je jen má domněnka...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od salam15 »

Já se zeptám Karla a dám vědět
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Wladass »

Ta ČP se mi taky moc nelíbí, ale budiž. Už se těším :)
Jinak co se týče promo akce, tak samozřejmě na Alkobazaru uděláme vše pro to, aby se to dostalo mezi co nejvíce lidí.
Pokud by k tomu chtěl někdo napsat nějaký pořádný text a přidat fotky, tak budu moct rád.

Adresu jsem Netharovi poslal, díky za organizaci.

Btw: aukce budou probíhat pouze na Alkohol.cz??
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Žiži
Znalec
Znalec
Příspěvky: 523
Registrován: 15 led 2012, 01:49
Bydliště: Brno

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Žiži »

LukeD píše: 28 srp 2021, 00:55 Zadal jsem adresu na Angels' Share. Myslím si, že Jerry udělá to samé. Teoreticky by se mohli připojit další z Brna. Dokonce si myslím, že by se to tam v rámci usnadnění logistiky nemuselo posílat, ale mohla by nám to tam třeba Dominika přivézt. Ale to je jen má domněnka...
Včera jsem se bavil s Marvinem, že by se to do Brna mohlo přivézt hromadně. Pokud by to šlo dovézt do Angels' Share, tak minimálně za nás dva super.
sandrider
Znalec
Znalec
Příspěvky: 658
Registrován: 04 zář 2011, 14:08

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od sandrider »

Žiži píše: 28 srp 2021, 14:04
LukeD píše: 28 srp 2021, 00:55 Zadal jsem adresu na Angels' Share. Myslím si, že Jerry udělá to samé. Teoreticky by se mohli připojit další z Brna. Dokonce si myslím, že by se to tam v rámci usnadnění logistiky nemuselo posílat, ale mohla by nám to tam třeba Dominika přivézt. Ale to je jen má domněnka...
Včera jsem se bavil s Marvinem, že by se to do Brna mohlo přivézt hromadně. Pokud by to šlo dovézt do Angels' Share, tak minimálně za nás dva super.
Taky by mě to vyhovovalo...
Mirek Motyčka
New-make
New-make
Příspěvky: 102
Registrován: 10 lis 2015, 08:41

Re: 10 let whisky fóra - Láhev

Příspěvek od Mirek Motyčka »

Není problém to doručovat hromadně, takže když se několik velevážených členů dohodne a shodne na místě dodání v nějaké civilizované oblasti, tak my to tam můžeme nějak hromadně dodat a zkasírovat. Úplně nejvíc nejlepší by bylo to osobně předat na whiskyfestivalu, ale jednak podle mě stále není oficiální termín (nebo jsem ignorant sociálních sítí, což není žádná velká novinka), a druhak se vám asi nebude chtít čekat... Navíc, píšíc tyto řádky si vybavuji svoji mentální kondici do hodiny po začátku a to versus operace s hotovostí nemůže dopadnout dobře :D

Nicméně, když mi přijde tabulka a tam bude třeba deset flašek do Brna, tak je tam jednorázově odvezeme.

A bude to krásné a mimořádně chutné, si pište! ;)
Odpovědět