Affiliate programy

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Radek »

LukeD píše: 01 dub 2021, 00:32 Jsem to jen tak prosvištěl, ale u tohoto jsem se tedy smál opravdu hodně dlouho a hodně nahlas:
Další napodobenina pocházející z bývalých anglických kolonií na druhé straně Atlantického oceánu, která se tak nazývá proto, že do obilného zrní se přidává kyselina octová, aby se urychlilo kvašení. Také se občas nazývá srkací whisky, patrně proto, že jenom idiot by si jí dal větší doušek. Je možné že idioti jsou v Tennessee zvláště hojní, ovšem uděláte lépe, když se o tom nebudete příliš zmiňovat. Z Tennessee whiskey jsou asi nejznámější Jack Daniels či George Dickel ,.
Skoro to vypadá, jako by si z Wladasse někdo vystřelil a coby neználkovi mu tam naservíroval, co mu (vtipná) slina na jazyk přinesla, a ještě si za to nechal zaplatit. :) Boží!
Tenhle text Wladass (nebo ten copywriter) doslova opsal z jedné knihy o whisky, která je psána humornou formou. Mimochodem, a to už odbočuju, když jsem před lety zkoušel jak tvořit webové stránky, tak jsem i z ní (z té knihy) některé věci využil. No a po nějakejch letech jsem v Praze v jednom podniku dostal do rukou nápojový lístek a na zadní stránce bylo něco o whisky a vzhledem k formulacím jsem poznal že to opsali z těch mejch pokusnejch webovejch stránek... (tuším že jsem se tady už o tom kdysi zmínil). :violin:
Naposledy upravil(a) Radek dne 09 dub 2021, 08:23, celkem upraveno 1 x.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Radek »

Petr KomáreK píše: 01 dub 2021, 13:43 koukám, že jsem zapomněl uvést název knížky, podle které to bylo předtím napsáno - Jak blufovat o whisky
jj... to je ona, ostatně ji máme i na tomto webu viewtopic.php?p=5588#p5588

PS: Určitě ji doporučuji k přečtení.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Odpovědět