Affiliate programy

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Wladass »

@nidan Jirko nech toho, to tvoje věčný rejpání mě nebaví. Není holt každej samozvanej expert na všechno. Nebavíš mě a neumíš ani psát slušně. Nic nevykrádám, tak toho nech a mlč.

Články jsem si nechal napsat od lidí, kteří se mi sami přihlásili, že tomu rozumí a dostali za to zaplaceno. Kdybych měl po každým ověřovat, tak nedělám nic jiného. Proto jsem se ptal, co je špatně.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od joy »

Ono se spatne radi, protoze kdyz jsem si prolitl jen tak na rychlo clanek, tan jsou tam chyby od zacatku a po konec. A abych ti to vsechno vychytal, to je pro me ztrata casu. To si radeji pustim nejakou dalsi prezentaci o whisky, ktera me posune o kus dal.
A nebyly tu jen hejty, byly ti tu napsany knizky, ze kterych se da cerpat, pripadne i weby, kde se clovek dozvi zakl. udaje.
Jen tomu budes muset venovat vice casu nez dosud. Ale ber to pozitivne, aspon te napriste nikdy neopije rohlikem, az si sezenes writery na clanky.
A ted si jdu neco nalit nejakou whisky.


Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Wladass »

Ano, za ty knížky jsem rád a koukal jsem na ně. Za to samozřejmě díky.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Affiliate programy

Příspěvek od nidan »

Wladass píše: 04 dub 2021, 18:58 @nidan Jirko nech toho, to tvoje věčný rejpání mě nebaví. Není holt každej samozvanej expert na všechno. Nebavíš mě a neumíš ani psát slušně. Nic nevykrádám, tak toho nech a mlč.

Články jsem si nechal napsat od lidí, kteří se mi sami přihlásili, že tomu rozumí a dostali za to zaplaceno. Kdybych měl po každým ověřovat, tak nedělám nic jiného. Proto jsem se ptal, co je špatně.
já už právě ani nerejpám, to moje poslední bylo jen konstatování ;)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Affiliate programy

Příspěvek od tornado »

lalos píše: 04 dub 2021, 12:17 Jo, vlastně pro mě jo. Poprvé od roku 2015 jsem na fóru objevil fíčuru "přidat nepřítele"
Díky za tip :lol:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od joy »

Budes se divit Wladassi, ale Jirka umi psat slusne a kdyz potrebuji, tak rad a ochotne se vsim poradi a pomuze a to si z neho obcas delam i srandu. Ono je to o pristupu.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Petr »

Dlouho jsem tady nic nenapsal, čas a energii mi berou jiné záležitosti. Až tenhle Vladass mně nadzvedl. Přidaná hodnota pro ty co, zde chodí - nula. Sbírat rozumy, to zase jo. Třeba i od těch, které hanlivě nazývá konzervami. To mu najednou nevadí, zejména, když je to za sokolské "Nazdar!". Copywriter, ghostwriter, apod. - za prachy ochotně napíšou cokoliv o čemkoliv, akorát, že je to určeno slaboduchým. A těch je dost, jen tady ne.
Velké díky za to, že se tady objevil a projevil. A nemyslím to ironicky. Doteď jsem znal metody "šmejdů", co prodávají hrnce, deky, elektřinu, aj. Jak vidím, existují mnohem sofistikovanější způsoby, jak někoho podojit i jinde. Ať už z někoho vytáhnout rozumy a z někoho následně prachy.
Vědí, pane Vladass, co ve světě whisky znamená "Milk the cow" ? Dejte vědět, jak rychle jste si s tím, odborník na IT, vydělávající na whisky, poradil. Dík.
:hand:
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Affiliate programy

Příspěvek od zombice »

Nenech se nadzvedávat Petře ;-)

BTW copywriter to je v IT hantýrce synonymum pro plagiátora? Protože dle popisu toho, co zde psali kluci, se takhle těm lidem říká zase v mé branži a i jinde ;-)
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Mirek »

Wladass píše: 04 dub 2021, 14:16
Já jsem vás sem přišel seznámit s touto možností monetizace a zatím tu slýchávám jen samej hejt.
Dlouho jsem to vydržel, ale už to nedám...

Wladass, tak tys nás sem přišel vzdělávat? Ok, ale laskavě si uvědom základní princip vzdělávání, totiž že ten vzdělávaný musí chtít být vzděláván. Princip je stejný, jako nabízet pomoc někomu, kdo o to nestojí. A jak jsem vyrozuměl z dlouhé řady předcházejících příspěvků, nestojí tu o tvoje vzdělávání prakticky nikdo.
Petr ti to napsal dost srozumitelně, to bys mohl pochopit. Je to decentní pán a vyjadřoval se slušně...tak, jak sis to přál.
Já si na rozdíl od něho do huby nevidím, takže přestaň parazitovat na činnosti těch, kteří opravdu něco umí a dělají to, smotej si pupeční šňůru a sbohem! Vajgl ti ještě hoří na nádraží, tak si ho najdi a zmiz! Začínáš mě dost srát...
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy

Příspěvek od Wladass »

Co tady pořád mluvíte o parazitování a vykrádání. Řekl vám už někdo, že fórum je veřejný a že ho lze číst i jako nepřihlášený?
Já jsem z tohoto fóra nepoužil nikde nic, do žádnýho článku, do žádnýho jinýho obsahu. Ostatně nemám ani důvod.
Přijde sem novej člověk a vy se na něj sesypete jak, slepice :D
Vraťme se zpátky k affiliate, to byl původní účel tohoto vlákna. Kdo k tomu víc nemá, tak se prosím nevyjadřujete.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Odpovědět