Hard Seltzer

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Hard Seltzer

Příspěvek od tornado »

Děkuji všem za osobní zkušenosti a Hard Seltzer si přesouvám do kategorie Naprosto zbytečná záležitost :sleeping-blue:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Seltzer

Příspěvek od Nethar »

Tak abych jen hloupě neremcal, naprosto nezatížen předsudky jsem si dal ochutnávku/srovnání tří limetkových kousků. :mrgreen:
Pure Spirit Lime (A. Le Coq (asi partnerská firma Gold Cock), Estonsko), Viper limetka (Plzeňský Prazdroj), Wai Moment Minty Lime (Staropramen).
Musím uznat, že to klame tělem a nikdo by od hnusné limonády asi nečekal, že si dá skleničku a ta tak leze do hlavy.
No ale konec chvály.
Sifon s vodkou a parfémem. Voní to (v dálce chytám tóny limetky). V chuti je nic. V dozvuku je nic. Pak jste opilí. To je cíl? Dejte si radši tu vodku.
Viper - voní nejpřirozeněji, dopil jsem to, ale proč?
Pure Spirit - voní nejpřirozeněji jako kanalizace, vyleju to, ale proč?
Wai Moment Minty Lime - při třetím serdceru už musíte anglicky, je tam ještě navíc máta, butt waaai?
Tyto recenze jsou bez předsudků a byly výrazně posunuty do této bezkonflliktní a milé vstřícné roviny, protože mám nidana rád :mrgreen:

Na léto doporučuji buď pivo (silný je to stejně a má to tělo) nebo nějaký long drink (uděláte si to slabší, ale je to plný různých chutí) nebo session sour (je to slaboučký a ovocný jak kráva).
Odpovědět