Vinařská sekce

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Vinařská sekce

Příspěvek od Nethar »

peyrabon.jpg
Nevěra whisky s pivem, které jsem se v posledních měsících dopouštěl, je trestuhodná, proto dneska nevěra třeba s vínem.
Château Peyrabon jsem kdysi koupil jednu nebo dvě lahve ročníku 2014 a zachutnalo mi, takže následoval celý karton do sklípku. Pak jsem po čase náhodou (typická alkoholická "náhoda") narazil i na ročník 2015 a objednal další karton (pěkný příběh o doručování plný zvratů někdy nad skleničkou). Na ročník 2016 jsem šel před časem už na jistotu. Zatím zbyly i nějaké ty původní, protože s dobrým vínem nikam nespěchám, tak dneska porovnávám. Nejstarší vyhrává, nejbohatší ovocná vůně i marmeládová chuť, ty novější jsou méně výrazné a jdou více do taninové hořkosti. Jestli to je tím, že takové prostě jsou, nebo jestli to za rok za dva doženou, to už ale nevím. Buďme rádi, že ta whisky nám v lahvi nezraje... teda zraje, ale pomaleji... teda zraje, ale jinak... teda... nevím... ;-) :alco02: Každopádně nyní mě čeká večer plný dřiny :-)
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Vinařská sekce

Příspěvek od Radek »

Tak jsem narazil na tohle. Třeba to někdo zkusí https://www.idnes.cz/hobby/domov/recept ... -domov_mce?
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Vinařská sekce

Příspěvek od tornado »

Radek píše: 10 říj 2020, 10:57 Tak jsem narazil na tohle. Třeba to někdo zkusí https://www.idnes.cz/hobby/domov/recept ... -domov_mce?
Už jsem v minulosti něco málo udělal, ale podle trochu jiného postupu. Jinak není třeba čekat na první mrazíky, stačí dát zralé trnky na pár dnů do mrazáku :ugeek:
Letos chci zkusit naložit trnky na námořnickýho rumu :think:
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Vinařská sekce

Příspěvek od Fileta »

Na 20 litrový demižon použijte pět, šest kg cukru. Vždyť to je 25-30% objemu :obscene-tolietpush:
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Vinařská sekce

Příspěvek od Fileta »

Nejsem znalec, ale toto víno nám dnes večer chutná ;)
CdR.jpg
Odpovědět