Poslední panák a jediná láhev

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
maiin

Re: Poslední panák a jediná láhev

Příspěvek od maiin » 07 čer 2012, 16:49

Nethar píše:V podstatě ta cesta, jak to zadání tak nějak čím dál tím víc chápu, má v podstatě návrat jistý, pokud si vezmete normální flašku, ale ti z vás, co volí větší a větší, pro ty se návrat logicky stává nejistý :lol:
Přesně vystiženo! Jsem si myslel, že jediný těžký alkoholik na tomto fóru jsem já, ale jak vidím, tak jsem se šeredně spletl... Mě fakt zajímalo, kterýho chlastu si návštěvníci tohoto fóra cení nejvíce :(
Než jsem napsal moji volbu, tak jsem o tom hodně přemýšlel, domníval jsem se, že to někdo zkusí také... (Dát stranou např. Balvenie, Bowmore, Corryvreckan, Laphroaig, Octomore, X4+3 ... ...to bolí!)

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 11 čer 2012, 22:52

Poslední panák by byl benzin. Pokud před popravou, tak se radši odpravím sám, krom toho jsem ho chtěl vždycky ochutnat.

Poslední lahev by po dlouhém váhání byla Glenfiddich 1937 rare collection 64yo. Dosud jsem neměl starší whisky, než nějakých dvanáct let a chtěl bych ochutnat něco takového. A když už, tak už. Nehledě na to, že bych byl totální rebel, kdybych ji opravdu otevřel a vypil. Jak by řekl Ralfy ,,It's ej uiski and uiski is frr drrrinking, ou indýdý." Jo a taky táhnu k údolnímu jelenovi jako palírně.

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 11 čer 2012, 23:44

Leviathan píše:Poslední panák by byl benzin..... krom toho jsem ho chtěl vždycky ochutnat....
Tys nikdy nepil benzín? :? ......řiká ti něco kanystr a hadička? :D
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 11 čer 2012, 23:52

Když jsem prodával své milované VTI, které jsem rozflákal, zjistil jsem asi 30 minut předtím, než přijel kupec, že mu k tomu nechtěně dávám tak 20 až 25 litrů benzinu. Od té doby nesnáším bezpečnostní nádrže proti krádeži paliva..

Odpovědět