Tapatalk

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Ike Blaster
Abstinent
Abstinent
Kontaktovat uživatele:

Tapatalk

Příspěvek od Ike Blaster » 23 čer 2012, 13:21

Nešlo by přidat podporu pro tapatalk (aplikace pro pda pro snazší používání fóra)? Je to jen nakopírování jedné složky do rootu a registrace na jejich webu (o to bych se klidně postaral sám). Žádné změny v kódu fóra nebo v databázi.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapatalk

Příspěvek od Nethar » 24 čer 2012, 19:50

Nějaké změny v kódu fóra potřeba jsou. V čem spočívá branding, který je v premiové placené verzi odstraněn? Neexistuje zkušební klient zdarma, abych to sám viděl, musí se jedině platit? Neexistuje nějaké méně komerční/resp. nekomerční varianta podobného agregátoru fór nebo jak tomu mám říkat?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ike Blaster
Abstinent
Abstinent
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ike Blaster » 24 čer 2012, 21:30

Změny nejsou nutné, jsou dobrovolné (jde o to, že když navštívíš fórum z PDA, tak ti to hned zahlásí přítomnost tapatalku - jde o JS a není povinný). Ten branding je tuším to, že můžeš mít pro své fórum vlastní aplikaci, ale nevím to jistě. Žádné premium není potřeba, stačí ta free verze, omezení to tuším nemá. Alternativa je například phpbb vzhled upravený pro PDA nebo existuje i něco skoro stejného jako tapatalk, ale ne tak populárního. Jenže když takto přistupuješ třeba k 10 fórum, tak je máš všechny v jedné aplikaci.

Jinak přes jejich servery žádná data netečou, PDA (resp aplikace) komunikuje přímo s fórem. Klient je asi jen placený, pro android existuje i nějaký alternativní zdarma, ale nezkoušel jsem. Na zkoušku jsem měl cracknutou verzi, poté jsem si koupil plnou.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 24 čer 2012, 22:16

A ta registrace je teda k čemu? Zkouším to průběžně celý večer a ta jejich stránka je velice nestabilní, už se mi podařilo se zaregistrovat, ale přidat si do seznamu fórum už je dneska nad moje síly, třeba to zítra pojede líp.

Ike Blaster
Abstinent
Abstinent
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ike Blaster » 24 čer 2012, 22:27

Ta registrace je v podstatě jen přidání do katalogu fór podporujících tapatalk. Také jsem s tím včera zápolil, obrázek mi šel nahrát jen v IE. Ale jak jsem psal, o tu registraci bych se klidně postaral, ale když už jsi se do toho pustil... :)

Kdyžtak takhle vypadá můj config.txt.

Kód: Vybrat vše

api_level = 3
version = pb30_3.2.0
is_open = 1
guest_okay = 1

php_extension = php
reg_url = ucp.php?mode=register

hide_forum_id =

check_dnsbl = 1

disable_search = 0
disable_latest = 0
disable_bbcode = 0

report_post = 1
report_pm = 1
mark_forum = 1
goto_unread = 1
goto_post = 1
get_latest_topic = 1
no_refresh_on_post = 1
get_id_by_url = 1

mod_approve = 1
mod_delete = 0
mod_report = 1

soft_delete = 0
delete_reason = 0

emoji = 1
multi_quote = 1
subscribe_load = 1
participated_forum = 1
anonymous = 1

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 25 čer 2012, 09:35

Ten config je prostě to, co je v balíčku, co se stáhne, tam jsi žádné změny nedělal, ne? Stránka jde trochu lépe, tak jsem to zaregistroval, ale nevím, jestli to má nějaký vliv na funkčnost. JS jsem teda nepřidával, akorát jsem přikopíroval ten adresář. Takže teď to už má fungovat? Vyzkoušej to prosím.

Ike Blaster
Abstinent
Abstinent
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ike Blaster » 25 čer 2012, 12:50

Ta registrace je právě nutná, protože přidat do aplikace jde pouze skrz ten katalog (a ten zase už k ničemu jinému neslouží) :) Koukám, že jsem ten config nakonec asi vážně neměnil, měl jsem pocit, že jsem zakazoval guest_okay, ale asi ne.

Funguje to parádně, takže děkuji ;) Pokud to používá ještě někdo - hledejte pod názvem whisky.nethar.com (nebo jen whisky).

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 25 čer 2012, 13:11

Tak jsem rád, že to funguje.

Odpovědět