Reklamní předměty palíren

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Lakus
New-make
New-make

Reklamní předměty palíren

Příspěvek od Lakus » 04 úno 2013, 21:21

Koukám, že Ardbeg už má zpět v sortimentu svou degustační skleničku (s potiskem), asi neodolám a rovnou si udělám radost i mikinou a čepicí - protože se mi oboje líbí. Nehledím při tom na tom, jak mi Ardbeg chutná (moc), ale opravdu se mi jejich design zamlouvá...

A jak jste na tom vy? Jak se díváte na reklamní/propagační aktivity palíren a vlastníte třeba nějaký takový předmět?

Mě osobně nikdy podobné věci příliš nelákaly a nevyhledával jsem je... Ale je fakt, že například u McLarenu (má favorizovaná stáj F1) to bylo asi jen proto, že se mi od nich prostě nic nelíbilo... Na ten web Ardbegu jsem spíš kouknul jen tak ze zvědavosti a tyhle předměty mě zaujaly... Respektive až na tu skleničku, to už je jen taková třešínka... :)

Radek
Profesionál
Profesionál

Re: Reklamní předměty palíren

Příspěvek od Radek » 04 úno 2013, 22:51

Někde bych doma možná ještě vyhrabal trojhranou sklenici od Grantsky, jinak nic (jo a dvě skleničky od Činzána), ale vždycky to bylo za standardní cenu (takže jen takovej bonus navíc).
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marvin » 05 úno 2013, 14:01

Ardbeg je módni značka a to nejen ve smyslu populární whisky, ale skutečně i co se týká oděvní módy. Mají hezké věci, ale taky dost drahé. Já jsem neodolal jejich svetru a jednomu tričku. Jinak singl malt značky si většinou potrpí na jistou exkluzivitu - takže moc obyčejná trička nevedou, minimum je polokošile s výšivkou. Ovšem na Islay jsou v tomto směru lidovější (kromě palíren spadajících pod Diageo) asi je to dáno i popularitou. Pěkné moderní věci má např. i Bruichladdich viz: http://www.bruichladdich.com/whisky-shop/clothing

Lakus
New-make
New-make

Příspěvek od Lakus » 05 úno 2013, 22:35

Díky za tip na ten Bruichladdich. Ty jejich věci maj také zajímavý design... Ale nejvíc mě zaujalo, že vydestilovali gin. :) Měl ho někdo?

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 05 úno 2013, 22:51

Jo. Mám načatou flašku. :mrgreen: :whistle: :twisted: :hand:

Odpovědět