Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
čolek

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od čolek »

Tak právě jsem udělal objednávku na BenRiach a Glendronach. Snad bude dronach stejně dobrý jako jeho tuba a benriach bude stejně dobrý, jak je jeho balení hnusné, čili hodně :romance-wub:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Hunter »

Červený nebo zelený Glendronach? A BenRiach balení má nejošklivější Curiositas, tipuju. SherryWood má oproti tomu moc podařené.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od čolek »

Mně se celkově nelíbí balení Benriachu, přijde mně to takové "nečisté" designově, ale tak na to sere pes, kvůli tomu si to nekupuju :D

Objednal jsem Benriach 16yo Sauternes finish, Glendronach 14yo Virgin Oak finish & 15yo Moscatel finish, chtěl jsem trochu zabrousit do stařených whisek i jinak než Olorosama a Ximenezama :)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Hunter »

Zajímavý výběr, ten BenRiach v reálu vypadá líp, než na fotkách.16y Sauternes jsem taky hodně uvažoval u poslední objednávky, nakonec jsem dal přednost jinému favoritovi.Z Glendronachu budu mít 15y revival, ale to až na Vánoce.Vybírám docela brzo :D
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Króča »

2čolek: myslím že je to podařený výběr :clap: těším(e) se na recenze :D
čolek

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od čolek »

Hunter: už jsem tady kdesi četl, že tě Sauternes docela lákala, snad bude stát za to :)

Króča: díky, já už se těším, že zase budu moct koumat nad novýma whiskama. Jen doufám že nebudou dobré až moc, protože jsou to všechno nějaké docela limitované edice a nemohl bych si je kupovat znova :lol:
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Jerry1 »

Z BenRiachu stojí rozhodně za koupi 18 yo Barolo.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Hunter »

To Jerry - Problém ale asi bude ho sehnat, nebo ty víš kde ho v ČR mají? Nikde jsem ho nenašel.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Jerry1 »

No, v případě vážného zájmu by se s tím (snad) dalo něco dělat.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jakou whisky se chystáte koupit?

Příspěvek od Hunter »

Momentálně mám objednáno, ale do budoucna (odhadem tak na podzim) bych zájem měl. Našel jsem ji na MasterOfMalt za nějakých 50 Liber (1400,-Kč).Myslel jsi nějakou společnou objednávku Jerry?
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět