Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od Nethar »

Tak jistě ;-)
Já bych si ji užil i u těch jídel, ale nevím, jestli byly taky zadarmo a hlavně jsem během toho maratonu po stánkách neměl čas jíst Obrázek
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od tornado »

nidan píše: 16 srp 2019, 22:20 jj vidím že whisky show si užiješ zde : https://whiskyshow.com/london/what-s-on/cocktails/ :lol: :lol: :lol:
Nezávidím obsluze plivátka u koktejlového stánku :lol:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od nidan »

Nethar píše: 17 srp 2019, 09:51 Tak jistě ;-)
Já bych si ji užil i u těch jídel, ale nevím, jestli byly taky zadarmo a hlavně jsem během toho maratonu po stánkách neměl čas jíst Obrázek
myslím že se tam něco platilo, taky sem jen kolem proběhnul abych si nekazil jazyk na whisky :)
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od Mirek »

Ardmore 20 yo. No a jednoho Tarlogana, to při návštěvě Excaliburu ani jinak nejde... :)
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... dmore-1996
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... e-tarlogan
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od LukeD »

Mirek: Čistě pro zajímavost, za kolik tam mají tu Ardmore 20yo?
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od Mirek »

LukeD píše: 17 srp 2019, 21:16 Mirek: Čistě pro zajímavost, za kolik tam mají tu Ardmore 20yo?
a) už nemají, říkal vedoucí...i když v katalogu se ještě zobrazuje.
b) 65 €
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od LukeD »

Že ji nemají, to mi nevadí, poněvadž nějakou tu lahev doma mám. Ale cena to tedy byla zatraceně dobrá. Dokonce i o něco málo lepší než ta, kterou jsem svého času zaplatil TWA. O cenách v dalších českých obchodech, ve kterých jde pod 3 tisíce maximálně o pár desítek korun, ani nemluvě...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od Mirek »

Nj, u nás je kolikrát nesmyslně draho...
Aj v Excaliburu to s těma cenama maj ňáký divný, narazíš tam na věci za "pusu" a na druhé straně jsou tam flašky až tragicky předražený, který se dají pořídit v každým běžným e-shopu podstatně líp. Ale to tak prostě chodí...chce to čmuchat :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od LukeD »

Tak ano. Na druhou stranu, ať jsme féroví, dlužno podotknout, že spousta lahví je u nás mnohdy levnější na pořízení než v UK. Jak říkáš, chce to čmuchat. ;) A když je rozdíl zanedbatelný, resp. se třeba smazává s poštovným, tak vždycky raději nakoupím u nás.

A s těmi cenami je to občas fakt divné. Někdy je ta cena tak přestřelená, až si člověk říká, že to snad nemůže nikdo koupit. Ale zjevně asi ano. Zdaleka ne každý si dělá rešerši trhu před tím, než nakoupí. A to mimochodem platí i pro tzv. sekundární trh. Stačí se podívat kupř. na Whiskybase. Nedávno jsem si takhle všiml jedné nidanovy flašky a málem mi vypadly oči z důlků, když jsem viděl, kolik za ni chce ve srovnání s tím, co jsem za ni dal já v aukci, příp. co za ni chtějí ostatní. 8-)
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou whisky se chystáte koupit nebo jste koupili?

Příspěvek od Mirek »

Jasně, nechť naše ekonomika vzkvétá :lol: ...já to radši nakoupím taky u nás, protože jsem línej klikat a neumím anglicky :lol: . A taky proto, že vyznávám pravidlo, že život si máme zjednodušovat, ne komplikovat.
No a kdo si nedělá rešerši trhu, tak je ještě línější než já. A to už je teda co říct... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Odpovědět