Feller 14 yo Timeless Selected Spirits TTA

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Feller 14 yo Timeless Selected Spirits TTA

Příspěvek od Hunter » 10 pro 2017, 11:42

Timeless smw.jpg
Single malt whisky v nezávislém plnění, 14 let v sudech po bourbonu. Původem ze spolkové země Bádensko-Württembersko. Vypálena v Brennerei Feller z Dietenheimu.
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/79740
Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:Vůně je lehčího stylu, tenčí. Vanilka, citrusy (ty ve vůni dominují), trocha medu, ale bohužel je tu i lacině působící chlastovitost, což aroma sráží. Maličko dřevitá zatuchlost. (81 b)
Chuť:Lehká, na jazyku řídká. Vanilkovo-medová nasládlost, možná až do lučních květů. Opět ta laciná chlastovitost. Spíš připomene (zejména dochutí) výčepní lihovinu bez duše, než ušlechtilý destilát. (65 b)
Body:73
Shrnutí:První vzorek z adventního kalendáře německých whisek. Tohle má být 14 yo SM? Bída. Na 14 let velké zklamání. S přihlédnutím k ceně (80 euro) jsem velmi rád, že jsem měl jen vzorek.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Feller 14 yo Timeless Selected Spirits TTA

Příspěvek od josé » 12 zář 2018, 08:56

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/79740
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek DeAK2017
Naslepo:ano
Aroma:divné. dřevo a hlavně něco plastového. lihovější, chlastovité. lehce vanilka. nic lákavého. (b.0+/3)
Chuť:řídká, trochu dřeva, nahořklosti. karamel, seno. (b.0+/4)
Dozvuk:nasládlý. dřevo, karamel, míza jako v agricole rumu. (b.0+/2)
Shrnutí:pít se to dá. ochucené to je, ale žádná pochoutka. zklamání. po odtajnění: cože? 14 let? co tam s tím dělali. od Felleru jsem měl miniatury jako distillery bottling a celkem v pohodě. tady teda nevím. (b.0/1)
Body:1+
"lepší jedna recenze nežli pytel keců." *** Whiskybase

Odpovědět