Žufánek Hruškovica z dubového sudu

Odpovědět
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Žufánek Hruškovica z dubového sudu

Příspěvek od josé »

zufanekhruskovica.jpg
zufanekhruskovica.jpg (7.12 KiB) Zobrazeno 4619 x
Web:http://www.zufanek.cz/
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:silné a voňavé. samozřejmě rozkrojená hruška. trochu lihové štiplavosti. sladká. slaběji dřevo. možná hrozinky a asi i nezralá švestka, zelenost/zemitost. (b.2/3)
Chuť:plná chuť hrušek. bez lihové ostrosti. jemná, hladká, krásně pitelná. výborná, čistá ovocnost, bez připomínek (b.4/4)
Dozvuk:trochu kořenitě pikantní, ozve se dřevo. samozřejmě hruška. kousek čokolády. po delší době se objevují zemité tóny jako po žitné. (b.1/2)
Shrnutí:slepý vzorek od Nethara. čekal jsem nějakou whisky. místo ní jsem byl překvapen velice příjemnou hruškovicí. nebo že by to byl chyták jako třeba mix Bulleit Rye s hruškovou trestí? doufám, že je to něco serióznějšího. v tomhle odvětví moc zkušeností nemám, takže díky za rozšíření obzorů. z těch lepších hruškovic jsem měl pouze Jelínkovu Williams kosher. ta mi chutnala a to je asi tak všechno co si pamatuju. (b.0/1)
Body:7
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Žufánek Hruškovica z dubového sudu

Příspěvek od tornado »

Hruškovice od Žufánka bylo zatím jediné, co mi z této stáje chuťově nesedlo. Jinak všechno ostatní, co jsem měl šanci ochutnat, je u mě na špičce. Hlavně Slivovice, Borovička a Absinthe.
Odpovědět