Bushmills 10 yo

Lahve z Irska
piter

Re: Bushmills 10 yo

Příspěvek od piter » 16 srp 2011, 12:21

Nethar píše:Az budou podrobnejsi informace, tak prosim do specialniho noveho vlakna, at se nam flasky nemichaji dohromady a nemame z toho blended, diky ;-)
Promin, nenasel sem zatim lepsi misto, kam o ni napsat, nez ke mladsi sestre. Na nejake dlouhe clanky startujici thread si netroufam (resp netroufnu ani po tom, co lahev ci vice vypiju :-) )

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 16 srp 2011, 12:37

Dej si pár panáků na kuráž a ono to půjde... :obscene-drinkingchug:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 09 lis 2011, 19:09

Aroma:Mé třetí setkání s Bushmills dopadlo nad očekávání dobře. Po hrůze hororového zážitku s Black Bush a pro mě nevýrazné 16y Three Wood jsem ochutnal 10y a je to dobře pitelné, hlavně ve vůni se mi líbila, kde mi docela dost připomínala Glen Ord 12y. Vůně melounu, sladkého koření a sladu.
Chuť:V chuti trochu slabší, tenké tělo, taková řídká, ale cítil jsem meruňky (!) a vanilku, a ani dozvuk nic nepokazil. Jednoznačně nejlepší Bushmillka, z těch tří jmenovaných. Jak říká Jarda Bosák:Ono to půjde, né že né.
Body:81
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Kiwi
New-make
New-make

Příspěvek od Kiwi » 21 led 2013, 19:49

Barva:
Slepy vzorek:Ne
Aroma:Hrozny, trochu citrusy a alkohol
Chuť:Velmi jemna (holt Irsko), ale nedari se mi specifikovat, mozna jablka.
Dozvuk:Stredne dlouhy, citim za nim jablka. Pocit prijemneho prohrati v krku a jicnu.
Shrnutí:Presto, ze moc nejsem fanouskem irskych whiskey, tak takhle singlovka je jedna z nejprijemnejsich a urcite pokud jazycek nebude extra mlsny a nebudu mit konkretne na neco chut, rad si naleju.
Naposledy upravil(a) Kiwi dne 21 led 2013, 21:34, celkem upraveno 2 x.

smgl

Příspěvek od smgl » 21 led 2013, 21:01

Koupil jsem jej onehdá bratrovi k narozeninám, jelikož holduje klasickému Jamesonu a Tullamorce tak jsem si říkal, že třeba touhle irskou mu udělám větší radost. No a po dopití mě zdělil, že nic moc, Jameson je prostě lepší. No každýmu se člověk nezavděčí.

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 21 led 2013, 21:24

Kiwi, a je jedna z nepříjemnějších nebo nejpříjemnějších? :D
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Kiwi
New-make
New-make

Příspěvek od Kiwi » 21 led 2013, 21:33

Radek píše:Kiwi, a je jedna z nepříjemnějších nebo nejpříjemnějších? :D
Ou! Diky moc za upozorneni, tahle je totiz opravdu jedna z nejprijemnejsich nenarocnych whiskey.
smgl píše:Koupil jsem jej onehdá bratrovi k narozeninám, jelikož holduje klasickému Jamesonu a Tullamorce tak jsem si říkal, že třeba touhle irskou mu udělám větší radost. No a po dopití mě zdělil, že nic moc, Jameson je prostě lepší. No každýmu se člověk nezavděčí.
Takovy mam nejradsi. Treba muj otec tvrdi, ze "irska je kvalitnejsi, protoze je 3x destilovana" a "singlovky chutnaji jak pochcana slama, kvality se da dosahnout prave tim jenom, ze to smichas". Kdyz pije Tullamorku, mysli si, ze pije kvalitni whisky. Takze asi tak, abys chapal jak hluboce s tebou soucitim.

smgl

Příspěvek od smgl » 21 led 2013, 21:50

To máš recht, pochcaná sláma nebo mýdlová voda, to jsou tací machři co když už to pijí tak s tunama ledu a hektolitrama koly. Proti gustu ...

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 21 led 2013, 23:00

Nj... mýdlová voda, to říkával mj táta :(
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

grapherx
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od grapherx » 22 led 2014, 21:46

Alkohol:40 %
Velikost:lahev
Aroma:sladké, ovoce, čokoláda, krém
Chuť:jemná, tráva, sladkost
Dozvuk:kratší z počátku sladký, postupně trochu hořkne
Shrnutí:Tato whiskey mi hodně chutná, navíc dle mého nosu má i příjemné aroma.

Odpovědět