Whisky Aukce

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
rap
New-make
New-make
Příspěvky: 135
Registrován: 07 čer 2012, 21:20
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od rap »

Já to pochopil tak, že budou rozlišovat, jestli je lahev deponovaná v UK nebo v jejich pobočce v EU (bude indikováno ikonou u každé položky). Když pořídím lahev UK, budu platit clo atd., když EU, mělo by to být stejné jako před brexitem. Viz https://whiskyauctioneer.com/help/how-b ... n/guide-eu. Teď je otázka, kolik a jaké lahve budou v sekci EU.
Obrázek
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2432
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od tornado »

Teda, ty vaše problémy s alkoholem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2008
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od Kobalt »

na tomhle fóru má někdo problém s alkoholem? Já myslel, že alkohol má problém s námi :D
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od nidan »

rap píše: 18 úno 2021, 12:54 Jestli myslíš jejich https://rumauctioneer.com/, tak tam teď aktuálně žádná aukce neběží a píšou „These changes will be implemented fully for our April auction (live 2 April)“.
no tak mrkni do té skončené, bublinu eu tam mělo minimum flašek...to asi bude i s whisky
Krel
New-make
New-make
Příspěvky: 52
Registrován: 19 čer 2017, 15:36

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od Krel »

nidan píše: 18 úno 2021, 18:20
rap píše: 18 úno 2021, 12:54 Jestli myslíš jejich https://rumauctioneer.com/, tak tam teď aktuálně žádná aukce neběží a píšou „These changes will be implemented fully for our April auction (live 2 April)“.
no tak mrkni do té skončené, bublinu eu tam mělo minimum flašek...to asi bude i s whisky
Za mě to bude fungovat. Jen to chce čas..
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od LukeD »

Velmi nerad bych to zakřikl, ale celá záležitost jde snad konečně - po více než 2,5 měsících - do finále. Minulý týden jsem se spojil s bankou a následně zažádal o chargeback. Poté mi však volal zástupce banky a mimo dokladu o koupi mne poprosil také o poslední pokus o kontaktování prodejce, třebaže se sami neobtěžovali ozvat ani týden po vrácení balíku zpět k nim. Včera jsem tudíž sepsal email a dnes přišla odpověď:
Hi Lukas

We can only apologise for the delay in replying to you, we are operating on a skeleton staff due to Covid. We do have your order back here and we can arrange for it to be re-shipped to you today if you wish. We can also offer you a goodwill voucher of £20 if you decide to take us up on the shipping today of your order.

However if you would prefer, we can arrange for you to have a refund of your order instead.

Please can you advise on which option you would prefer to choose.

We can only apologise again for the delays and thank you for your patience.

Kind Regards
Lynne


The SWA Team
Odpověděl jsem následovně:
Hi Lynne

Pardon my frankness but apologies & empty promises are the only things you're good at since the beginning of this goddamn order. Hence I would definitely prefer a refund of my order.

Thank you & farewell.

Lukas
Po tom, co mi snad konečně vrátí prachy a tahle komedie, jak to nidan trefně nazval, skončí, nechci o SWAs slyšet do konce svého života. I kdyby nějak nakrásně vyřešili ten problém s brexitem...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od nidan »

ty vole voucher, to ber !!!
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od Hunter »

My ho tu litovali a on si milostpán vykoledoval £20! :mrgreen:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od joy »

Ty woe, s 20 librama voucheru, to se predali. Ale nevim, jestli jsi je potrestal s tim vracenim penez, Luku. Kazdopadne nez tohle resit znovu, tak chapu, ze pro tebe bude lepsi navrat chechtaku.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Whisky Aukce

Příspěvek od LukeD »

Je mi jasné, že vás zklamu, poněvadž jste se zajisté řádně bavili, nicméně je tu definitivně poslední díl a(u)kčního seriálu zvaného Scotch Whisky Auctions.

Dnes dorazily peníze zpět na účet. Prodělal jsem na tom něco lehce přes 100 Kč díky kurzu. Strávil tím bez týdne 3 měsíce. Napsal bezpočet emailů a absolvoval několik hodně dlouhých telefonátů. Zažil pár bezesných nocí a přišel o spoustu nervů. A zaznamenal zkušenost, kterou bych si po pravdě raději odpustil, pokud by to jen trochu šlo. Peníze už jsem vrátil na účet těm, kteří ještě donedávna žili v domnění, že za ně dostanou svoji lahev. A to je vše. Tím končím, tvá Máňa.

joy: Já je ale nechtěl potrestat, chtěl jsem se jen domoci buď lahví, nebo peněz. Což se podařilo, byť to tedy trvalo pekelně dlouho. A po pravdě, vlastně jsem nakonec rád, že to odeslání napoprvé podělali, poněvadž s tím celním řízením by celá ta sranda přišla dle všeho až příliš draze.

Jinak si tedy myslím, že oni se spíše potrestali sami, resp. s tím vším budou mít ještě sakra problém. Něco mi říká, že peníze těm, kteří ty lahve do aukce na prodej poskytli, už poslali. Za to neúspěšné odeslání museli dopravní společnosti bezpochyby také zaplatit. A jestli je takových jako já více, tak se ještě řádně zapotí, aby to všechno vyřešili a neprodělali na tom majlant.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Odpovědět