Slevové akce

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Radek
Profesionál
Profesionál

Re: Slevové akce

Příspěvek od Radek » 24 čer 2014, 12:48

DeviR1 píše:....Zajímavé je, že jsem tam snad nikdy neviděl slevu na Glenfiddich 12y, protože nevím, kdo by to tam za 999 Kč kupoval.
No, někdo se našel, v ladenskym Tescu ta Glenfiddich 12y z regálu včera zmizela... a to u ní žádná sleva nebyla :think:
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Ike Blaster
Abstinent
Abstinent
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ike Blaster » 24 čer 2014, 23:27

DeviR1 píše:...Glenlivet za 450 Kč...
Tak jsem byl pro jistotu obhlédnout ten náš (kvůli Laphroaigu - ten tam stál, ale za plnou cenu) a viděl jsem jen cenovku. Kdybych to neměl z ruky, tak bych ti to hlídal. Bohužel smůla. :D

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 26 čer 2014, 23:23

Zanechte všech nadějí :cry: .... dneska jsem byl celej den v Praze a když jsem se teď pozdě večer vrátil na Kladno, tak jsem ještě v rychlosti proběh Tesco, a už je pryč i ta cenovka se slevou. Teď je v plný palbě, tuším že za 1169,- (ale stejně je u něj napsáno že toto zboží bylo vyprodáno 13.6.)
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Senoy
Znalec
Znalec

Příspěvek od Senoy » 09 črc 2014, 09:52

La-Vin mají v červencové akci Blair Athol v keramice. Sice bych to chtěl spíše do archivu, ale ochutnal ho někdo?

http://www.la-vin.cz/malt-premier-barre ... 53#product

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 09 črc 2014, 11:18

Nejspíš ne. Ani na whiskybase ji zatím nikdo nehodnotil.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

ledabyle

Master of Malt - tasting set

Příspěvek od ledabyle » 10 črc 2014, 14:30

Zdravím fórum.
Přemýšlel jsem co tátovi k narozeninám, narazil jsem na následující stránku s nabídkou ochutnávkových sad vybraných nápojů prémiové kvality, mimo jiné i whiskey.
http://www.masterofmalt.com/tasting-set/
Chci si objednat, ale nechci platit poštovné cca 600,- za jediný balíček. Dotaz do pléna: scháním 4 osoby, které by měli zájem se o poštovné podělit. V praxi to znamená jedno poštovné a 1 velký balík s pěti sadami.
Prosím kontaktujte mne pouze do neděle 13.7. s názvem produktu, počtu kusů a vaší adresou. Konečná cena by se skládala z ceny za vaši objednávku a podíl na dopravě. Myslím, že je to velmi dobrá šance získat neobyčejný dárek jak pro sebe tak pro své známé - pojďte do toho!

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 10 črc 2014, 16:52

No, já si nemyslím, že se někdo "chytí" na tyto zbytečně předražené sady...a to pomíjím poštovné. Myslím, že se tu najdou lidi, kteří ti samply (vzorky) dodají bez problémů za rozumné ceny. Zkus kontaktovat Petra Křenka, tady na fóru píše pod nickem Petr. Jen nevím, jestli ti to zabalí tak úhledně, jako to mají Master of Malt :lol: ... (promiň, Petře ;) )
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

Jerry1
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Jerry1 » 23 črc 2014, 09:33

joy
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joy » 23 črc 2014, 10:50

Docela drahy. Pri snizeni na jeste o 35-40% by se o tom mozna dalo uvazovat.

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 23 črc 2014, 11:05

No, já si nemyslím, že se někdo "chytí" na tyto zbytečně předražené sady...a to pomíjím poštovné. Myslím, že se tu najdou lidi, kteří ti samply (vzorky) dodají bez problémů za rozumné ceny. Zkus kontaktovat Petra Křenka, tady na fóru píše pod nickem Petr. Jen nevím, jestli ti to zabalí tak úhledně, jako to mají Master of Malt :lol: ... (promiň, Petře ;) )
Mirek
Tak jsem se mrknul na "vychýrený" web. Za cca stovku (plus, mínus tři libry) zabalí "dárkově" i v Česku malého panáka milerád každý. Kromě mne, jak píše Mirek. Což je pravda.:lol: :lol: Nicméně vím, kdo to umí i kde vzít tu náplň. Za ceny od jedné libry za běžnou sladovou až po nějakých šest za super prémiovou. Což je, 5-30 za sadu. Balík do ruky je kolem stovky. :twisted:

Odpovědět