Slevové akce

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Slevové akce

Příspěvek od Fileta »

Martin2 píše: 10 pro 2021, 00:58 A kterej to bude? Už ta nová šarže co asi už není rum protože tam místo "RUM" je pouze "®" - celkem by mě zajímalo co to má znamenat?
Já si toho ani nevšiml, v popisku je uvedeno lihovina místo rum. Nejspíše souvisí s tím, že tam přidávají cukr (stejně jako do Republiky, Heffronu nebo Professore) a legislativa zakazuje jako rum označovat.
blackstamp_original-2-scaled~2.jpg
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Slevové akce

Příspěvek od Fileta »

Akce v Excaliburu
Screenshot_20220113-201103~2.png
Edit: Pokud máte možnost navštívit jejich kamenný obchod, s cenou rumu se dostanete k 750 korunám. Stačí u pokladny nahlásit platbu kartou v eurech. Cenovka totiž 30 EUR, při přepočtu používají nesmyslný kurz 27 Kč.
Kubajiras
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2022, 09:26
Bydliště: Buštěhrad

Re: Slevové akce

Příspěvek od Kubajiras »

Na Warehouse1 maji momentalne v akci Singleton 12 a k nemu Busmills Black Bush, obe lahve za 690. Sice se jedna o dost prumerne whisky, ale za tu cenu je to podle me super koupe :) Aktualne zbyva posledni kus

https://www.warehouse1.cz/cs/zvyhodneny ... -bush-tuba
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Slevové akce

Příspěvek od Martin2 »

Wladass píše: 21 kvě 2021, 12:16 Na webu jsem zprovoznil sekci slevové kupóny na alkohol. Zatím je tam Destilerka a iDRINKS, ale další jsou v plánu.
Jsou to sice malé slevy, ale na celý sortiment a platné do konce roku.
Pro lovce slev jako jsem já super :handgestures-thumbupright: - náhodou na topalkohol tam něco nemáš? Teď by se mi zrovna hodilo.
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové akce

Příspěvek od Wladass »

Martin2 píše: 07 úno 2022, 22:45
Wladass píše: 21 kvě 2021, 12:16 Na webu jsem zprovoznil sekci slevové kupóny na alkohol. Zatím je tam Destilerka a iDRINKS, ale další jsou v plánu.
Jsou to sice malé slevy, ale na celý sortiment a platné do konce roku.
Pro lovce slev jako jsem já super :handgestures-thumbupright: - náhodou na topalkohol tam něco nemáš? Teď by se mi zrovna hodilo.
Hele rád bych, ale posílal jsem jim několik emailů i teď kvůli spolupráci na Rumrecenze.cz a nic. Nedokážou odepsat, tak s nima spolupracovat prostě nebudu :)
Ale celý ty slevový kupóny by chtěli zaktualizovat no.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
Lien
New-make
New-make
Příspěvky: 171
Registrován: 11 dub 2018, 12:22
Bydliště: Slaný

Re: Slevové akce

Příspěvek od Lien »

Zichovec - výprodej piv - převzato z FB:

Jsme tu v Lounech beznadějní optimisti, takže když letos bylo jasný, že přijde covid číslo 657, tak jsme si z toho moc nedělali a vesele jsme plnili dál. Ve většině případů se nám to naštěstí nevymstilo, ale tentokrát nám tu zůstaly plechovky i lahve napříč několika druhy piv, u kterých nám minimální trvanlivost vyprší během následujících dnů a týdnů. No a vylívat to nechceme, protože jestli je něco opravdu neudržitelný obal s pivem, tak to je ten, co ho vylijete do kanálu.
Rozhodli jsme se tedy tento víkend od 25. do 27. 2. u nás v Lounech uspořádat výprodej, kdy všechna tato piva budeme prodávat za symbolické ceny. Stavit se můžete kdykoli během otevírací doby pivního baru tedy:
PÁ - 13:00-1:00
SO - 12:00-1:00
NE - 12:00-20:00
Plechovky pořídíte za 100 Kč/4 pack anebo za 500 Kč za karton po 24ks. Krabici 12 lahví si pak budete moci odnést za 400 Kč.
U všech piv se pochopitelně zaručujeme za kvalitu.
Tak si pojďte naplnit kufry následujícími pivy:
💥 Coconut Juicy Lucy 15
💥 Bounty 13
💥 Imperial Bounty 20
💥 Zkruhovec 15
💥 Nelson Motueka Simcoe 17
💥 White 12
midlo
New-make
New-make
Příspěvky: 145
Registrován: 20 úno 2022, 10:04

Re: Slevové akce

Příspěvek od midlo »

Není to akce ale kam to napsat. Včera a dnes Springbank 10 local barley 2022 na whiskyexchange formou ballotu (max 1 lahev na kupce, nemusi se na kazdeho dostat, penize jsou strzeny az kdyz se na vas dostane, ballot nelze kombinovat v 1 objednavce s jinymi polozkami) 96 usd+postovne, clo a dph z uk.
hawks86
Znalec
Znalec
Příspěvky: 346
Registrován: 20 led 2017, 08:25
Bydliště: Olomouc

Re: Slevové akce

Příspěvek od hawks86 »

Na mě se bohužel nedostalo :)
midlo
New-make
New-make
Příspěvky: 145
Registrován: 20 úno 2022, 10:04

Re: Slevové akce

Příspěvek od midlo »

Na mně také ne :) nevadí.
Tos
New-make
New-make
Příspěvky: 59
Registrován: 13 bře 2022, 22:58

Re: Slevové akce

Příspěvek od Tos »

Od zítřka v Kauflandu Glenfiddich 12 yo za 619,90 Kč. Akce platí do 5. dubna.
Odpovědět