Slevové akce

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
francekvlado
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 28
Registrován: 21 pro 2018, 23:47

Re: Slevové akce

Příspěvek od francekvlado »

Je z toho nemeckeho lidlu mozne to objednat aj na Slovensko?
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Slevové akce

Příspěvek od nidan »

leda přes německo
francekvlado
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 28
Registrován: 21 pro 2018, 23:47

Re: Slevové akce

Příspěvek od francekvlado »

Hm, sakra, myslel som si :(
Uživatelský avatar
pajadin
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 18
Registrován: 08 kvě 2016, 21:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové akce

Příspěvek od pajadin »

francekvlado píše: 07 lis 2020, 17:22 Je z toho nemeckeho lidlu mozne to objednat aj na Slovensko?
Mělo by jít přes https://www.znemecka.eu.

Jinak, aktuální akce na LAPHROAIG 25 YEARS SINGLE MALT 2020 RELEASE 70CL za €290.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Slevové akce

Příspěvek od nobynoblhoch »

Od středy Glenlivet 1+1 Makro, na JIP už probíhá
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Slevové akce

Příspěvek od Radek »

Tenhle tejden mě jeden známej upozornil že v Kauflandu mají akci kdy (cituji) mají v nabídce více než 55 druhů whisky, kterou nemají běžně v sortimentu (konec citace). Předpokládám že to byl text z nějakého letáku. Jelikož vím že Kaufland je co se whisky týče úhor, moc jsem od toho neočekával, ale jelikož je Kaufland jedním z mých standardních nákupních míst, porozhlédl jsem se tam. No, nějaký běžně se "u nich" nevyskytující věci tam asi měli, ale nic zajímavýho řekl bych. S jednou čestnou výjimkou. Mají tam Monkey Shoulder batch 27 za 599,- Kč. Což je mám dojem o něco méně než je jeho standardní cena.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2008
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové akce

Příspěvek od Kobalt »

Vyskočil na mě Slevomat, brněnská Havana prodává kubánské rumy Perla Norte za pár stovek. Nebo mauricijského Dodo za několik tisíc.

Taky koukám, že nabízejí i degustace. Všem zdejším whiskařům doporučím si zajít na degustaci Appleton Estate, v ceně 17 000 (je to hodně, ale počkejte za co) se nachází
2×0,02 l Appleton Estate 50 y. o.
2×0,02 l Appleton Estate 30 y. o.
2×0,02 l Appleton Estate JOY 25 y. o.
2×0,02 l Appleton Estate 21 y. o.
2×0,02 l Appleton Estate 12 y. o.

tedy velký panák (pokud půjdete v jednom) kompletní lepší nabídky Appleton Estate. Vsadím panáka, že minimálně 30 yo bude whiskařům chutnat. A nechtějte skoro ani vědět, kolik stojí ta 50 yo... Třicítka stojí mezi 10 a 15 tisíc za flašku, padesátka snad byla mezi 70 a 130 tisícema, když se ještě dala sehnat. Každopádně Havana prodávala velkého panáka padesátky myslím původně za 19 990...

Nejsem s nimi nijak spřízněn, jen je to aktuálně asi nejlepší možnost jak ochutnat 30 a 50 Appleton v republice. Třicítku považuju díky její krásně dřevitosti a komplexnosti zatím za nejlepší klasický rum, který jsem ochutnal.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1803
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Slevové akce

Příspěvek od Fileta »

0,7L Glenlivet 15 yo a k tomu zdarma 0,7L Glenlivet 12 yo. Cena setu 1239,- kaček.
https://www.stramis.cz/glenlivet-15yo-40-0-7l
Bobisky
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 5
Registrován: 13 lis 2019, 22:43

Re: Slevové akce

Příspěvek od Bobisky »

Díky za tip
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Slevové akce

Příspěvek od Radek »

Tak jsem byl na nákupu v Kauflandu a maj tam (teda aspoň v tom našem, jak jinde nevim) nějakou předsilvestrovskou slevovou akci 30% na veškerý alkohol (teda s výjimkou piva, vína, už zlevněnejch věcí, atd., atd.). Takže jsem si ten Monkey Shoulder za těch 525,- Kč vzal.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Odpovědět