www.deutsche-whiskys.de

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xenopus
Znalec
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 01 kvě 2015, 18:00

www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od xenopus » 16 črc 2019, 18:29

V tomto obchodě jsem mimo několika knih, miniaturek i regulérních lahví už dvakrát nakoupil adventní kalendář německých whisky. Komunikace bez problémů, stejně tak doprava do Großschönau a odtamtud do Česka (modří vědí). Ani letos by se neměly opakovat kousky z minulých kalendářů, palírny mohou být už známé, ale konkrétní whisky odlišné.
I když jsem s ročníkem 2018 nebyl všeobecně tak moc spokojen jako s ročníkem 2017, i letos si kalendář hodlám pořídit znovu. V obchodě už je letošní verze k objednání (objednání, distribuce bude klasicky na podzim). Bude mít někdo další závazný zájem? Dejte mi prosím soukromou zprávou vědět nejpozději tuto sobotu, tj. 20. července 2019. Objednávku bychom pak pořešili nějak hromadně, dle počtu zájemců. Herr Müller mi přislíbil slevu, takže možná to vyjde i levněji než za těch 59,90 €. Náklady na dopravu rozpočítáme.
Jako existují ověřené (většinou skotské) whisky, které když si dám, tak prostě nezklamou. Ale prakticky neznámé německé whisky jsou aspoň pro mě daleko větší zábava, byť někdy člověk šlápne do... no šlápne vedle. A zbyde vám festovní holzkiste i s vzorkovničkama a k tomu sklenička navrch.
https://www.deutsche-whiskys.de/shop/Ad ... ::519.html
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování

Odpovědět