www.deutsche-whiskys.de

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xenopus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1058
Registrován: 01 kvě 2015, 18:00

www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od xenopus »

V tomto obchodě jsem mimo několika knih, miniaturek i regulérních lahví už dvakrát nakoupil adventní kalendář německých whisky. Komunikace bez problémů, stejně tak doprava do Großschönau a odtamtud do Česka (modří vědí). Ani letos by se neměly opakovat kousky z minulých kalendářů, palírny mohou být už známé, ale konkrétní whisky odlišné.
I když jsem s ročníkem 2018 nebyl všeobecně tak moc spokojen jako s ročníkem 2017, i letos si kalendář hodlám pořídit znovu. V obchodě už je letošní verze k objednání (objednání, distribuce bude klasicky na podzim). Bude mít někdo další závazný zájem? Dejte mi prosím soukromou zprávou vědět nejpozději tuto sobotu, tj. 20. července 2019. Objednávku bychom pak pořešili nějak hromadně, dle počtu zájemců. Herr Müller mi přislíbil slevu, takže možná to vyjde i levněji než za těch 59,90 €. Náklady na dopravu rozpočítáme.
Jako existují ověřené (většinou skotské) whisky, které když si dám, tak prostě nezklamou. Ale prakticky neznámé německé whisky jsou aspoň pro mě daleko větší zábava, byť někdy člověk šlápne do... no šlápne vedle. A zbyde vám festovní holzkiste i s vzorkovničkama a k tomu sklenička navrch.
https://www.deutsche-whiskys.de/shop/Ad ... ::519.html
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování
Uživatelský avatar
xenopus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1058
Registrován: 01 kvě 2015, 18:00

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od xenopus »

Letos mi Herr Müller nabídl 10% slevu rovnou. Takže kdo bude letos šťastným odvážlivcem? Závazní zájemci, pište SZ do příští středy 10. června do 22.00 SELČ (je potřeba to objednat takto brzy, aby mohli podle toho nakoupit množství lahví, to víte, jde to na dračku ;), dodání zase na podzim).
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od nidan »

letos dám příležitost netharovi se salámem ;) :lol:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od joy »

Taky si myslim, ze vhled do sveta deutsche whisky me natolik obohatil, ze pro letosek to doporucim tem, kteri jeste nemeli tu moznost ci odvahu to zkusit, co salame a nethare?

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1803
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od Fileta »

Někteří se těší na advent už teď ;)
st,small,507x507.jpg
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2432
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od tornado »

Likvidace nebezpečného odpadu něco stojí, takže když mi těch 60 Euro dají, tak to od nich vezmu :violence-axechase:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: www.deutsche-whiskys.de

Příspěvek od Nethar »

Já už vyhradil všechny peníze ze škatulky "dobrovolné zbavování světa hrůz" na ty žitné, takže bohužel tohle si další roky nemůžu dopřát :-)
Odpovědět