Whic.de

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
hawks86
Znalec
Znalec
Příspěvky: 346
Registrován: 20 led 2017, 08:25
Bydliště: Olomouc

Whic.de

Příspěvek od hawks86 »

Na tomto německém e-shopu kupuji asi nejvíc ze všech, dávají 2x týdně vědět o nových plněních, pěkné přehledné stránky a jedny z nejlepších cen.
Chci upozornit, že vydávají letos adventní kalendář, kde najdete, kdo nechce kupovat zajíce v pytli i přehled 24 vzorků a musím říct, že to nevypadá úplně marně, avšak za 99 Euro.

https://whic.de/whisky-adventskalender.html
Uživatelský avatar
moochine
New-make
New-make
Příspěvky: 99
Registrován: 11 říj 2018, 16:20

Re: Whic.de

Příspěvek od moochine »

posielaju do cr/sr? jediny dovod preco nekupujem z drankdozijn je ten ze treba pouzit sluzbu na preposielanie posty... co sa vyplati len pri velkych objednavkach.

--

lol, lagavulin 59€? tak to neprosim veru.
Glengoolie, for the best of times
paulhewson
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 40
Registrován: 14 bře 2019, 19:25

Re: Whic.de

Příspěvek od paulhewson »

Dík za tip. Ceny jsou u spousty lahví zajímavé, zkoušel jsem se zaregistrovat a jde to jen s adresou v Německu. Jak prosím tě nakupuješ s dodáním do Čech a registrací na německou adresu? Jde tam vůbec dodat z jejich e-shopu do Čech? Díky.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Whic.de

Příspěvek od salam15 »

Počítám, že přes službu znemecka.eu nebo podobnou ...
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
hawks86
Znalec
Znalec
Příspěvky: 346
Registrován: 20 led 2017, 08:25
Bydliště: Olomouc

Re: Whic.de

Příspěvek od hawks86 »

Jak rika salam, znemecka.eu, nekde tady na foru je i vlakno, zaregistrujes se, daji ti adresu a id cislo a to budes pouzivat pri nakupech v DE. Pouzivam uz 3 roky a vzdy bez problemu
paulhewson
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 40
Registrován: 14 bře 2019, 19:25

Re: Whic.de

Příspěvek od paulhewson »

Díky, zaregistroval jsem se tam, vypadá to vše jasně a jednoduše.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Whic.de

Příspěvek od Hunter »

Mně u znemecka.eu teda hodně vadí ten tvar adresy
Jméno zNemecka.eu - ID1234
Příjmení Baufuchs
Pak když vyplňuju někde na e-shopu adresu, tak to třeba v tom pro jméno nezvyklém tvaru ani nechtělo vzít, musel jsem improvizovat a všelijak to upravovat.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
moochine
New-make
New-make
Příspěvky: 99
Registrován: 11 říj 2018, 16:20

Re: Whic.de

Příspěvek od moochine »

Hunter, na webe znemecka mas info o formate adresy. Prakticky ide hlavne o to ID aby vedeli na aky ucet to maju naparovat, kludne to daj do poznamky alebo tak, ale nech to je proste na krabici/etikete.

Mna na znemnecka serie ze maju 3x take ceny do SR ako do CR. Inak som vyuzil len raz pre drankdozijn, kedy sa to oplatilo pri vecsom pocte flias, a spokojnost.
Glengoolie, for the best of times
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1093
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Whic.de

Příspěvek od Walter »

Jen tak bokem, ad znemecka.eu: Jak moc platí jejich obchodní podmínky? Chápu správně, že přivírají oči, nebo jen špatně čtu? :)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Whic.de

Příspěvek od tornado »

Walter píše: 28 říj 2019, 14:51 Jen tak bokem, ad znemecka.eu: Jak moc platí jejich obchodní podmínky? Chápu správně, že přivírají oči, nebo jen špatně čtu? :)
Obchodní podmínky asi platí, ale proč nepřivřít očko, když je z toho biznis? :lol: Zatím spokojenost (snad) na obou stranách :whistle:
Odpovědět