Dobry CZ eshop

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nobynoblhoch »

:violin: To nejsou slevy,to je realita. Pokud nekomu vyhovuje kdyz za tu samou cenu koupi misto 3 lahvi 2 ,jeho boj.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od Petr »

Já, že "nezačínám být pomalu alergický", jsem už dávno, na podobná témata. Proč si, kristepane, nevlezeš, třeba každé ráno, aby ti neutekl nejlevnější nákup, těch nejobyčejnějších whisky, třeba na Heuréku? A plevelíš svým hamounstvím, svým "bojem" fórum! Navíc tím, že založíš extra vlákno. Prsíš se tady nákupem za 150 € a prskáš, že nemáš dopravu zdarma. Tak tos mně hodně rozesmál. Víš, co to je :win/win? A informace, které jsou, jen tak mimochodem, hodně dobrý byznys, bys rovněž rád, a samozřejmě, taky zadara! Už zbývá jen ta flaška. Více, jak na padesáti procentní slevu se ale ani v řetězci v akci nedostaneš.
Znám českou whisky scénu nějaký čas a někdy je mi blijno, Z toho, že bych přebral ještě nikdy, ale z některých lidí, to jo! A to jsem párkrát měl naváto.
Přijde hamoun do Marpeku, nechá si nalít, poreferovat, vytáhne smartphone, vyfotí flašku, zagooglí či vleze do appky a začne žvanit, kde a o kolik to mají jinde levnější. A je s tímto chováním naprosto v "poho". Za límec a ven!
Jestli ti dva týpci tady neví, tak znám obě strany barikády. Whisky dovážím (legálně) a prodávám (legálně). Taky si ji vozím pro sebe z cest v autě v rámci limitu (legálně), sem tam nechám i poslat. Na rozdíl od nich, pravděpodobně vím, co všechno do ceny vstupuje. Ti "zloději/ku***" obchodníci si z toho zase tak moc neukrojí. Aby bylo jasno, když kápnu v Česku i jinde na whisky, co mně zajímá, za dobrou cenu/ve slevě, taky si ji v krámu koupím. Když udělám větší nákup (CZ,AT,NL,GB), platím hotově, zeptám se na případnou slevu. Ale nežiju pro prachy, nemám z toho sport. A nepodřezávám si pod sebou větev tím, že nenakupuji ve specializovaném obchodě, protože tam mají prachobyčejné whisky (zde jinde zmiňované) za nekonkurenční cenu Makra, Tesca a vím já koho, kde nás vesele škubou na jiných věcech.
Naprskal jsem toho dost. Stačilo.
"Whisky pravá, radost dává!"
:hand:
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od LukeD »

Ámen!
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
moochine
New-make
New-make
Příspěvky: 99
Registrován: 11 říj 2018, 16:20

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od moochine »

Petr, ty si zrely na Bohnice.
Glengoolie, for the best of times
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od joy »

moochine: ukaz mi jedinou vetu, ze ktere jsi usoudil, ze je Petr zraly na Bohnice.
Protoze ve vsem ma defacto pravdu! A jedinej, kterej tady trpi manii, jsi ty, kdyz neustale vyhledavas, kde bys usetril pul eura. Ono to z techto obchodu neni levny ani v CR, protoze je tam velka polozka za balny. Ony ty baliky za 2-3 ecka budou nejaky kraviny, ktery se moc nedaj rozbit, proto je balny o mnoho nizsi nez u chlastu, kterej musi zabalit fest, aby to dopravce nerozbil. A navic to tahani pres hranice mozna taky nebude uplne koser.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od Nethar »

Moc se nerozhádejte, protože jestli třeba náhodou z nějaké důvodu nebude festival, nebude možnost se navzájem ani zmlátit :-) I když bitka v rouškách by určitě měla své kouzlo.

Whisky práva radost dává, šup tam prcka a už stačí ;-)
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od LukeD »

"New-make" posílá místního "guru" do Bohnic? :shock: Hm, tak to tedy prcek rozhodně nespraví. To abych si nalil sakra pořádný panák; ideálně hned několik za sebou, protože tohle mi sakra rozhodilo whisky čakry.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nidan »

Nethar píše: 09 zář 2020, 17:44 I když bitka v rouškách by určitě měla své kouzlo.
to je jak ****** se šprckou :lol:
konik
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 29
Registrován: 23 pro 2019, 00:45

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od konik »

Nejzajímavější je, že Slovák nakupující v ČR si poslední půlrok může zpívat, kurz jednu chvíli i o 10% lepší
Odpovědět