GastroKlub.cz

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

GastroKlub.cz

Příspěvek od Hunter »

Vyzkoušel jsem před pár týdny i GastroKlub, také vše v pořádku. Mají profil i na heuréce http://obchody.heureka.cz/gastroklub-cz/recenze/
Takže mohu doporučit, ceny asi průměr, drazí nejsou, bral jsem tam kousky, které jsem jinde nemohl sehnat, jinak třeba Topalkohol je o něco levnější. http://www.gastroklub.cz/
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Hunter »

Hodně zajímavá nabídka pro příznivce Glenmorangie je Discovery Pack, který obsahuje Glenmorangie 10y se vzorky Extra Matured Range (Lasanta 12y, Quinta Ruban 12y, Nectar d´Or 12y). To vše v pěkné kazetě a za velmi příjemnou cenu.
http://www.gastroklub.cz/detail/glenmor ... very-pack/
Obrázek
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
stafhaf

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od stafhaf »

Jen na doplnění, nakupuji u nich osobně, výborná spolupráce, takže chválím.
Uživatelský avatar
Kiwi
New-make
New-make
Příspěvky: 180
Registrován: 30 pro 2012, 20:16

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Kiwi »

Moc prijemne ceny podle me. Ma nekdo zkusenosti s tou sluzbou ulozenka pro osobni vyzvednuti?
Whíťa

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Whíťa »

Párkrát jsem jí využil, i když ne přímo při nákupu whisky a vždycky bez problémů. Rozhodně se mi tam nestalo, že bych visel ve frontě jak to bejvá na poště :evil:
Uživatelský avatar
vobr
New-make
New-make
Příspěvky: 84
Registrován: 24 črc 2013, 08:09
Bydliště: Praha

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od vobr »

V Praze na Chodově teď otevřeli vlastní "výdejnu", dvakrát jsem toho využil a naprostá spokojenost. Ceny velmi příznivé a dodávka do druhého dne. Doufám, že to vydrží...
Sid

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Sid »

z Gastroklubu zvykneme s kolegami objednavat kazdy mesiac trosku vetsi objednavku,a kazdy mesiac mame problem s dodanim, bud nepride vsetko co sme objednali, alebo pridu ine veci ako sme si objenali :evil: ale inak co sa tyka vyberu whisky/ rumov a cien je to uplne super.
Króča

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Króča »

Tak hlavně že jsou výběr a ceny super, když to potom nechodí, nebo v jiné sestavě :D
Sid

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Sid »

a tak aspon maju kolegovia vetsi zizen ked to nechodi :D a maju radost jako o vanocich ked to pride nacas a vsetko co ma :D
Króča

Re: GastroKlub.cz

Příspěvek od Króča »

Tak tak, přesně jak se zpívá: "...svět je báječný místo k narození" :dance:
Odpovědět