Rumfest

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
Kobalt
Profesionál
Profesionál

Re: Rumfest

Příspěvek od Kobalt »

Minule u jednoho stánku platit kartou šlo (Myslím že Dios?). Ale rozhodně dost hotovosti sebou, myslím že bankomat nějak moc blízko nebyl.
Lahvičky určitě sebou, prázdné zatím nikdo nikdy neprodával. Některé stánky třeba mají reklamní 0,05 (Blue Mauritius například) ale to je ojedinělé.
Skleničky myslím že už se půjčit nedají, pouze koupit? Já stejně beru pro jistotu i vlastní + i láhev s pitnou vodou.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Simson
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Simson »

josé píše:
30 čer 2020, 09:37
prázdné lahvičky na vzorky k prodeji na místě jsem v minulosti nezahlédl. určitě se vybavit vlastními v předstihu. cenovky byly obvykle za 2cl, nalévali 2cl nebo dvojité 4cl. ceny panáků? pro představu moje fotky náhodně vyfocených loňských ceníků http://u.pc.cd/FJgctalK
zda jsou panáky levné - moc drahé - předražené, to už si holt každý musí posoudit sám, co si koupí a co ne. o celé lahve k prodeji na místě a jejich ceny jsem se nikdy v minulosti nezajímal. platba určitě hotově na každém stánku. nevybavuju si, že by někde bylo možno platit kartou, nepotřebval jsem. jediným opruzem je EET a vyjíždění účtenek i za jednoho blbýho panáka za 30 korun. ale to je hlavně pro prodávajícího, já jako kupující účtenku nepotřebuju a nečekal jsem na ni.
já si ještě navíc beru z domu moji osobní oblíbenou skleničku se šňůrou na krk.
Díky moc za odpověď. ;)

Simson
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Simson »

Kobalt píše:
30 čer 2020, 13:29
Minule u jednoho stánku platit kartou šlo (Myslím že Dios?). Ale rozhodně dost hotovosti sebou, myslím že bankomat nějak moc blízko nebyl.
Lahvičky určitě sebou, prázdné zatím nikdo nikdy neprodával. Některé stánky třeba mají reklamní 0,05 (Blue Mauritius například) ale to je ojedinělé.
Skleničky myslím že už se půjčit nedají, pouze koupit? Já stejně beru pro jistotu i vlastní + i láhev s pitnou vodou.
Taky díky za doporučení.

Odpovědět