Hodnocení online masterclassů Whisky festivalu 2021

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení online masterclassů Whisky festivalu 2021

Příspěvek od Nethar »

LukeD píše:K těm - tebou výše zmíněným - podložkám bych jen podotkl, že jsem vůbec nevěděl, že budou k dispozici, tudíž mne ani nenapadlo, že mám udávat pořadí vzorků, resp. jsem k tomu nebyl vyzván. Každopádně rozhodně ponaučení pro příště. A díky za tu výtku/poznámku.
Však to jsou takové detaily, co se časem vychytají a na nich to nestojí. Já vím, že na nějaké té slepé masterclass jsem měl nebo ještě s Hunterem jsme měli připravené hlasovací lístky a tak A-E, ale na podložkách bylo 1-5, taky drobnost, ale zbytečně se muselo překládat. Do příště už to člověk ví a Pecu jsem si pohlídal a podložky dostal mailem předem :-)
Marvin
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení online masterclassů Whisky festivalu 2021

Příspěvek od Marvin »

Já se zúčastnil M1, M3 a M4, většina tady zazněla, takže jen stručně. M1 - docela se místy potýkala s hlukem okolí, taky Mirka seděla dál od mikrofonu a Petr měl navíc zvučnější hlas, takže to bylo zvukově trochu nevyrovnané na to, že seděli vedle sebe. Ale jinak to bylo připraveno solidně i tempo v pohodě.
M3 - problémy s hlukem už v sobotu vyřešeny, poskládané moc pěkně, výklad solidní, tempo odpovídající a vzhledem k tomu, že se jednalo o blendy a navíc dost transparentně popsané, tak celkem nebylo se na co dotazovat.
M4 - opět dobrý výklad i tempo, musím vyzdvihnout nečekaně poskládané pořadí od nestarších vzorků, které ale dávalo smysl a fungovalo.
Odpovědět