Whisky Life! Prague

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
lalos
Znalec
Znalec

Re: Whisky Life! Prague

Příspěvek od lalos » 02 lis 2018, 18:05

Tak jsem tu. Santus jsem zatím nenašel.
Úvodní panák White Walker následovaný Chivas Regal XV. Tím bychom si odbyli úvodní formality kolem blendů a jsem se na SM.
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian - Racism Freezone

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 02 lis 2018, 18:15

taky plánuju tuto štaci ;) jen santusák hledat nebudu :D

zivak
New-make
New-make

Příspěvek od zivak » 03 lis 2018, 14:14

Sakra focení nestíhám ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázek

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 04 lis 2018, 15:38

čus, sem doma...
myslím že se akce povedla, bavil sem se skvěle, díky všem s kým jsem se potkal za příjemnou zábavu :)

Jinak opět skvělý stánek u Požitku!! Příjemné překvapení byl zdarma Ardbeg 10 a Glenmorangie 10. Celkem zklamání byo zvýšení cen Octomorů z minulých 3 dramů na 5 (asi proto že jsem minulý rok ceny pochválili). Nejlepší whisky festivalu za mne Bruichladdich 32 yo CS komplet zrání v sudu PX na masterclass Octomorů. Průšvih je za mne White Walker.

Rog
Znalec
Znalec

Příspěvek od Rog » 04 lis 2018, 15:59

Tak mne to tohto roku nevyslo ani na jeden den... Lutujem, ale co uz. Nie je opat nahodou nejaky kod do e-shopu? Som celkom v nakupovacej nalade... ;)

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 04 lis 2018, 16:07

https://bottlesandstories.cz/obchod/
20% na whisky
kod WF2018

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 04 lis 2018, 18:39

Akce se mi líbila, byl jsem spokojený. Zase jsem viděl staré známé a seznámil se s pár novými, takže bezva. Ve whiskách už jsem měl trochu problém, co vlastně ještě ochutnat, ale to je můj osobní problém, jak se dalo čekat, nejzajímavější to u mě bylo u "nezávisláků", tedy Murray McDavid a Càrn Mòr. Kromě SM whisky, jednoho sherry, dokonce i Jima Beama (byl zdarma, no), jsem letos ochutnal docela dost nejrůznějších blendů, bez notýsku si vzpomenu třeba na Ballantine's Hard Fired, White Walker (nic zvláštního) nebo na Chivas Regal 15, která mi chutnala. Recenze dodám průběžně.

Z těch negativních věcí jsem zaznamenal nějaká zpoždění na MC, ale to mě moc netížilo, protože jsem žádnou neměl. Pak se o vzrůšo postarali ti celníci nebo co to bylo, bohužel to po delším vyjednávání odnesli ti Bulhaři, takže k jejich Mortlachu jsem se už nedostal. Co se mi nelíbilo a přitom by to šlo velmi jednoduše vylepšit, je, že v hlavním patře chyběla voda (pokud jsem ji teda nepřehlédl, ale dost o tom pochybuju). Bylo tam vyplachování skleniček, ale nalít si vodu jsem musel furt chodit až dolů, což je zbytečný opruz (rád zapíjím každý panák, nejen kvůli vůni/chuti, ale i kvůli pohodovému druhému dni). Ale celkově zase dobře zorganizované, díky moc!

A co mi chutnalo nejvíc? No vlastně to není ani žádná specialita, jak jsme přepočítávali ty palírny, tak jsem zjistil, že jsem ještě neměl (nebo si nezapsal) Tamdhu, ač ho někde vidím každou chvilku, takže jsem zkusil Tamdhu CS Batch 3 a byl jsem nadšen.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

LukeD
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LukeD » 04 lis 2018, 18:49

nidan píše:
04 lis 2018, 15:38
Průšvih je za mne White Walker.
Pokud ji bereš coby čistě marketingovou záležitost (a ona de facto ničím jiným není), tak to může být jen těžko průšvih, když prozatím neznáš prodeje. ;) Ale jinak máš pochopitelně pravdu: je jednoduchá a chutná (mi) jako Margot tyčinka. Jo, a ten design láhve je moc pěkný, obzvlášť když je čerstvě vytažená z mrazáku. 8-)
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 04 lis 2018, 19:02

nehodnotím prodeje Diagea, ale produkt samotný samozdřejmě..myslím že to tak všichni zde pochopily ;) :)

zyki
Znalec
Znalec

Příspěvek od zyki » 04 lis 2018, 19:39

Můj první WLP a jsem spokojen. Jen mi přišlo, že to nějak rychle uteklo. Nej dojem zanechal Murray McDavid, uvažuji o pár lahvích.

Odpovědět