Volba whisky roku - diskuze

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od joy »

Ale neni spatne, kdyz aspon zazni tady.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od nobynoblhoch »

salame,salame...kupodivu jsem to cetl.....omlouvam se ze jsem si dovolil to napsat sem :liar:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od Nethar »

Pokud jste se zúčastnili letošní Whisky roku, zkontrolujte si, že jste v následujícím seznamu. Chybějící nechť se ozvou, něco se v takovém případě pokazilo.

evening
Fileta
gln
Hunter
joy
lalos
LuckyLoser
Marvin
moochine
Nethar
nidan
Richie
salam15
spyna
Walter
xenopus
zyki
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od salam15 »

nobynoblhoch píše: 03 pro 2019, 13:07 salame,salame...kupodivu jsem to cetl.....omlouvam se ze jsem si dovolil to napsat sem :liar:
Ale tak snad jsem se tě tak hrozně nedotknul - tvá zpráva působila jednoznačným dojmem a přišlo mi to v kontextu diskuse celkově spíše vtipné než cokoliv jiného. Mně třeba jako propadák roku přišla celá "nová" řada Mortlachů, protože (narozdíl od GoT) jsem od nich měl očekávání vyšší kvality.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od lalos »

No a co potom Mortlach 15 yo GoT.....

Raději ani nedomýšlet, jak hnusný to asi bude :shock:
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od nidan »

za mne tak hnusnej není, jen se mi huba zkřivý když uvidím cenovku :lol:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od Nethar »

Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od lalos »

Tak pěkné to je :-)
Těžko tam hledat nějakou shodu. Někdo tam má dostupné věci, někdo docela obskurnosti a nedosažitené věci, které stejně asi moc lidí neposoudí, pokud nezajedou do Londýna :-) Někde je poznat začínající whiskaře, někde fajnšmekry.

Překvapil Nethar s poměrně "přízemním" výběrem. Jako Old Pulteney 2006 bych jako takovou hvězdu netipoval. Asi tu flašku konečně načnu.
No a Xenopus to zabil úplně :-)
No a Glenlivet Founder's Reserve bych u nikoho v TOP5 taky nečekal.
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od Hunter »

U xenopa mi to přijde jako švejkování. Že by revolta proti zredukování kategorií?
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od Nethar »

lalos píše: 06 pro 2019, 14:13 Překvapil Nethar s poměrně "přízemním" výběrem. Jako Old Pulteney 2006 bych jako takovou hvězdu netipoval. Asi tu flašku konečně načnu.
Že mi bodování nedává smysl se všeobecně ví, do Whisky roku vždycky vybírám nějaké lahve, co se mi ten rok zapsaly do paměti a měl jsem je nejvíc rád a tak vůbec. Stejně vždy ale musím krutě škrtat a člověk trochu křivdí. Ale jinak to nejde. Mohl bych vybrat třeba samé lahůdky z Londýna, ale to byly všechno jen vzorky a navíc pomíjivé, snažím se zrovna v této anketě dávat přednost lahvím, co jsem opravdu popíjel a pošmakoval si a jsou "reálné" :-) Jura mě překvapila, potěšila, mám ji rád, Old Pulteney je hodně sladká a hodně jiná a to se mi na ní moc líbí, Highland Park je takový reprezentant úžasného výletu do Skotska, kde jsme otáčeli kormidlo právě na Orknejích a Thor byl pro mě špičkou oné špičkové degustace, a poslední dva jsou právě Londýn, vzorky jsem ještě řádně nepřepsal, ale letos i loni potěšily lahve od TWE (Longmorn) a Cameronbridge hrdě reprezentuje ty lahodné extra staré grainy, které jsme tam mohli ochutnat. Takže tak to nějak je :-)

Líbí se mi, že se tam objevil párkrát v pivech Clock (můj oblíbený), myslím že třikrát BrewDog (můj oblíbený), kdyby nebyl pořadatel tak přísný, hodil bych tam nějaký další, plus něco z Króčova minipivovárku Chmatow, plnit by se dalo, jó, to by problém nebyl, i kdyby těch kategorií bylo tisíc. Ale takhle se mi to taky moc líbí :-)
Odpovědět