Ostrava a okolí?

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
Senoy
Znalec
Znalec
Příspěvky: 492
Registrován: 18 úno 2013, 14:25
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od Senoy »

Slíbený report z degustace. Děkuji Davidovi, který byl vždy za fotoaparátem, za snímky.


joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od joy »

Toz pekne to asi bylo. Tak at se klubu dari!

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od Petr »

Kurde, do Ostravy mam bliž jak do Brna! :think:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od Nethar »

Všichni jste na fóru registrovaní? Poznávám tak 4 lidi. Já chci foto se jmenovkama :mrgreen:
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

Jak já Vám všem závidím, nedaří se mi najít nikoho z maličkého Prostějova na podobné whisky seance :-)
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od joy »

StudioFranc píše:Jak já Vám všem závidím, nedaří se mi najít nikoho z maličkého Prostějova na podobné whisky seance :-)
Asi budeš muset do Brna ;-)
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

joy píše:
StudioFranc píše:Jak já Vám všem závidím, nedaří se mi najít nikoho z maličkého Prostějova na podobné whisky seance :-)
Asi budeš muset do Brna ;-)

Už to tak vypadá, jen čas mi to moc nedovoluje :-)
zedral

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od zedral »

StudioFranc píše:Jak já Vám všem závidím, nedaří se mi najít nikoho z maličkého Prostějova na podobné whisky seance :-)
Zkusím se zeptat bratránka. Žije a pracuje přímo v Prostějově. Na tomto fóru registrovaný není. Úplný nadšenec do whisky není, ale hodně mu chutná Glen Garioch Founder´s reserve. Pokud by jsi měl na ochutnání Glen Garioch 12yo, určitě by ti dveře otevřel :lol:
Občas se navštěvujeme a spolem koštujeme tu z jeho, tu z mojich lahví. Takže něco otevřeného doma má.
Je v Prostějově nějaký slušně zásobený bar? My museli do Holomóca (Black Stuff) - ale jinak paráda. Tož tak.
zedral

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od zedral »

Senoy píše:Slíbený report z degustace. Děkuji Davidovi, který byl vždy za fotoaparátem, za snímky.



Super, také závidím :lol:
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

zedral píše: 06 úno 2017, 09:51
StudioFranc píše:Jak já Vám všem závidím, nedaří se mi najít nikoho z maličkého Prostějova na podobné whisky seance :-)
Zkusím se zeptat bratránka. Žije a pracuje přímo v Prostějově. Na tomto fóru registrovaný není. Úplný nadšenec do whisky není, ale hodně mu chutná Glen Garioch Founder´s reserve. Pokud by jsi měl na ochutnání Glen Garioch 12yo, určitě by ti dveře otevřel :lol:
Občas se navštěvujeme a spolem koštujeme tu z jeho, tu z mojich lahví. Takže něco otevřeného doma má.
Je v Prostějově nějaký slušně zásobený bar? My museli do Holomóca (Black Stuff) - ale jinak paráda. Tož tak.
Ahoj Zedrale, mé nezkušené single malt já by Ti bylo neskonale vděčné. :-D Glen Garioch 12yo na otevření dveří nemám, ale možná bychom se nějak domluvili. :-) Co se whisky týká tak slušně zásobený bar tu nejspíš moc nenajdeme, mám jeden malý tip tak zjistím jak se to tam točí a co vše je v nabídce. I to je důvod proč hledám podobné nadšence. Cesta do Holomóca to jistí. :-D Díky
Odpovědět