Rumfest

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Rumfest

Příspěvek od tornado »

nidan píše: 21 kvě 2018, 18:5992? to máš k sobě nějaké negry? :shock: :shock:
To jsou ale ošklivé výrazy :lol: Ne, jsem na to sám. Pouze se soustředím na svůj výkon a nenechávám se rozptylovat ničím zbytečným :animals-dogrun:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rumfest

Příspěvek od nidan »

výrazy? jen sem chtěl být stylový a zasadit to do kontextu kde rumy většinou vznikají :D :D

rozptylovat se? :shock: pro mne sou tyto akce spíš o pokecání s přáteli ;)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Rumfest

Příspěvek od tornado »

Nějaký ten pokec jsem dal taky 8-) To vzorkování je jinak docela vopruz, já to ale beru tak, že mi následně ušetří moře času. Nemusím courat po všelijakých pochybných podnicích, poslouchat tam moudra ultrasebevědomých všeználků, ale v klidu doma si můžu plnohodnotně vychutnat to, na co mám zrovna náladu.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rumfest

Příspěvek od nidan »

takže špajzák :D
matus.krizan
New-make
New-make
Příspěvky: 132
Registrován: 29 lis 2017, 13:33
Bydliště: Praha

Re: Rumfest

Příspěvek od matus.krizan »

tornado píše: 21 kvě 2018, 16:19 Přítomnost mezcalu mě docela překvapila, s touto kategorií zatím nemám vůbec žádnou zkušenost. Ale člověk se musí neustále vzdělávat, tak jsem navzorkoval všech 6 kusů co tam měli. Pár následujících týdnů se asi doma nudit nebudu.
Myslim si, ze budes velmi prijemne prekvapeny, niektore mezcaly maju chut velmi podobnu Islay whisky.
AK86CZE
New-make
New-make
Příspěvky: 62
Registrován: 14 lis 2015, 14:53

Re: Rumfest

Příspěvek od AK86CZE »

Zdravim, nabizelo Makro slevu 20 % na tri rumy? Dekuji
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Rumfest

Příspěvek od tornado »

AK86CZE píše: 22 kvě 2018, 12:17 Zdravim, nabizelo Makro slevu 20 % na tri rumy? Dekuji
Nabízelo.
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Rumfest

Příspěvek od josé »

začátek léta a Rumfest už poslední roky patří k sobě. co napsat? oproti loňsku skoro jako přes kopírák. opět ve Žlutých lázních - rozumně dostupné a hlavně možnost posezení venku pod širým nebem byla za sobotního slunečného počasí fajn. i při večerní krátké přepršce se všichni návštěvníci následně vešli pod střechu. počet návštěvníků snesitelný. degustační sklenku jsem měl svoji, jinak možno dokoupit ISO. platba cash přímo na stáncích. vystavovatelé v podstatě stejní jako vloni. nově kanarskyrum.cz a slovenští Corner.sk
nejširší nabídka Bartida a Rumako. celkově naštěstí dost novinek, takže bylo rozhodně z čeho vybírat. u Global Wines letos dokonce víc než jen jedna lahev Dos Maderas Luxus a prémiová řada Facundo od Bacardi (Paraíso asi nejdražší panák festu). navzorkoval jsem na doma všechny své prázdné lahvičky a pak už jsem se věnoval jen recenzím. musím přiznat, že jsem rumy v poslední době zanedbával na úkor whisky, takže moje degustační poznámky z místa mi přijdou tak trochu na jedno brdo - přepnutí na rumový mód nebylo úplně hladké. nebo že by ty rumy byly na jedno brdo? osazenstvo stánků příjemné a informované. bohužel jsem stále ještě narazil na nevyplachované barmanské odlivky a podmíráky. přednášky jsem vynechal. on Ian je hlavně šoumen a jeho kolovrátek o angels share jsem po zkušenostech z předloňska očekával. mimo můj zájem jsem ponechal poměrně hojné míchané drinky, doutníky, stánky s občerstvením a hudební reprodukci. jiní asi docenili víc. kategorii spiced jsem též lehce přehlížel.
slevové kódy do eshopů letos žádné nemám. bodejť by je dávali, když se to tu okamžitě prosákne i mezi nenávštěvníky. papírových 20% slevových karet na rumy do Makra a 10% na Dos Maderas do Global Wines mám pár navíc.
za rok nejspíš znova. potkat známé tváře a užít si pohodové rumové odpoledne. to mám rád.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Rumfest

Příspěvek od tornado »

josé píše: 23 kvě 2018, 00:29 prémiová řada Facundo od Bacardi (Paraíso asi nejdražší panák festu)
Facundo jsem raději nevzorkoval. Nevím, jak to správně vyslovit a veškeré verze které mě napadají, by mohli být brány jako urážka barmana :oops:
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Rumfest

Příspěvek od Fileta »

:arrow: tornado: Pokud máš ve španělštině po písmenu c samohlásku, vyslovuje se "s". Takže Fasundo stejně jako třeba Barcelona = Barselona ;)
Odpovědět