Rumfest

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Rumfest

Příspěvek od josé » 16 kvě 2019, 22:25

počasí se má vyletňovat. už se těším. ještě někdo krom naší obvyklé trojice dorazí? nestyďte se a hlaste se k nám přímo na místě. dáme foto.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek od josé » 09 čer 2019, 15:20

než to úplně zapomenu. Rumfest 2019 se hlavně dík zvratu počasí k létu velmi vadařil. když si čtu svůj loňský stručný report, klidně bych ho mohl překopírovat i do letoška. stejné místo, v zásadě stejní vystavovatelé. z nových stojí za vypíchnití Dios s dostatkem rozličných lahví. z velkých značek přibylo Diplomatico, Malteco a Malecon s panáky zdarma.
za podmíráky a nevyplachované barmanské odlivky jde u mne Premier Wines & Spirits už opravdu na ignore list.
nejen díky novinkám a nováčkům bylo z čeho vybírat. něco jsem navzorkoval. recenze budou až po dvou budoucích mafiánských sezeních s Hunterem. pár agricole vzorků jsem vzal jen pro sebe.
Makro se letos s Barlife asi nedohodlo, takže zapomeňte na kouzelné kupony na 20%. kupon se slevou 300 kč byl od Barlife na jejich řízené degustace a kurzy. ten mám a nevyužiju. jako dárek ke každé vstupence byl skleněný špunt s nalepeným logem. tak trochu nedar, páč nepasuje do obvyklých lahví. a že jsem jich doma vyzkoušel dost. jako těžítko je špunt lehký. ale natáhnou do praku půjde dobře. přednášky jsem vynechal všechny, věnoval jsem se zodpovědnému degustování a pokecu se známými. za mne již tradičně vydařená akce.
spunt.jpg
spunt.jpg (7.34 KiB) Zobrazeno 415 x
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 09 čer 2019, 15:40

natáhnout do praku půjde dobře :lol: :lol: :lol:

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 09 čer 2019, 22:18

Jo, jo bylo to fajn 8-)

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 10 čer 2019, 08:00

tornado píše:Jo, jo bylo to fajn 8-)
Kolik sis odvezl vzorků? ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 10 čer 2019, 09:24

Nethar píše:
10 čer 2019, 08:00
tornado píše:Jo, jo bylo to fajn 8-)
Kolik sis odvezl vzorků? ;-)
Letos to už byla skoro rutina :sleeping-yellow: U většiny stánků mě znají a víc co a jak. Takže až na pár výjimek to šlo jako po másle a naplnil jsem všechny lahvičky v dvoukoláku. Doma jsem napočítal 93 kousků, mít sebou víc lahviček, tak tu stovku dám :occasion-olympics:

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 10 čer 2019, 09:56

Ještě by mě prosím zajímal graf za posledních 5 let ukazující počty vzorků, co máš doma. Chtěl bych vidět, jak se to mírně snižuje mezi festivaly, pak to povyskočí, atd. Chtěl bych si tím proložit funkci a zjistit, jestli ti počet vzorků doma roste lineárně, polynomiálně či exponenciálně :)

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 10 čer 2019, 10:22

Nethar píše:
10 čer 2019, 09:56
Ještě by mě prosím zajímal graf za posledních 5 let ukazující počty vzorků, co máš doma. Chtěl bych vidět, jak se to mírně snižuje mezi festivaly, pak to povyskočí, atd. Chtěl bych si tím proložit funkci a zjistit, jestli ti počet vzorků doma roste lineárně, polynomiálně či exponenciálně :)
Musím tě zklamat, statistiku si nevedu. Podle toho jak mi doma ubývá místo, mi počet vzorků roste úspěšně :D
Jinak tvůj zájem o mojí osobu mě těší, škoda jen, že nejsi mladá atraktivní žena :twisted:

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 10 čer 2019, 10:27

Mám zájem čistě o tvé vzorky a tvoji závěť ;)

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 10 čer 2019, 10:36

Nethar píše:
10 čer 2019, 10:27
Mám zájem čistě o tvé vzorky a tvoji závěť ;)
Ano, všiml jsem si, že někteří, co se zde pochlubilo svojí sbírkou, najednou jakoby zcela zmizeli... :character-jason:

Odpovědět