Whisky Festival 2016

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od joy »

Tak a je po všem :(.
Díky Petrovi za skvělý víkend, Króčovi za pozvání na event a všem ostatním za super atmosféru.
A za rok, doufám, na viděnou a společnou popíjenou ;).

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
Króča

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od Króča »

Přátelé, kamarádí a vůbev všichni whiskmilci tohto víkendu ;) Událost roku mám(e) za sebou a nezbávý než se těšit a doufat v příště :) Bylo mi velkým potěšením a radostí prožít tento vydařený víkend a Petrovi, jakož i celému realizačnímu týmu, velké DÍKY a respekt za takto náročnou a skvěle zvládnutou akci!!!
Těším se také společné na foto :)
Uživatelský avatar
roth
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 47
Registrován: 23 dub 2016, 12:50
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od roth »

Rad bych podekoval organizatorum whiskey festivalu. Akce byla opravdu super a okem novacka musim rict, ze jsem byl ohromen. Videt a poznat tolik nadsencu do whiskey. Priste prijedu urcite uz v Patek! Prekvapenim pro mne bylo, ze existuje dokonce i forum, takze diky za nej! Snad budu moci prispet nejak k chodu!
V Sobotu probehlo spolecne foceni, je mozne fotku nekde najit?
Diky.
Roth
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od J.K.Ch »

Ahoj, obdobně bych všem, kteří se na pořádní festivalu podíleli chtěl poděkovat za super nabídku whisky a skvělou atmosféru. Dík za skvělou atmosféru patří i těm kdo se festivalu úžastinili.

Fotky dodám doufám zítra.
Uživatelský avatar
gln
New-make
New-make
Příspěvky: 63
Registrován: 30 črc 2015, 09:54
Bydliště: Brno

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od gln »

Ahojte lidi... ;)

Tak už jsme dorazili domů...
Rádi bychom se také připojili k poděkování organizátorům 5. Whisky Festivalu... Také všem, kteří jim pomáhali a přispěli tak k jeho zdárnému průběhu a samozřejmě i všem účastníkům, kteří se zasloužili o jeho neopakovatelnou atmosféru... Jaj... :)
Jako nováčci jsme se zúčastnili poprvé a mohu zhodnotit, že to byl opravdu zážitek, zážitek po všech stránkách... skoro slov se nedostává... :pray:
Těšíme se na další setkávání...
Mors omnibus communis...
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od salam15 »

Chtěl bych pogratulovat Petrovi a zbytku realizačního týmu k parádnímu průběhu festivalu. Bylo to skvělé. Karlovi, Netharovi a Hunterovi bych pak chtěl pogratulovat k perfektně zvládnuté masterclass. Těším se na opakování.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od Marvin »

Jubilejní 5.ročník se vydařil, byl skvěle vyladěný :violin: . Jako vždy velký dík celému organizačnímu týmu, v čele s Petrem. Stejně tak všem průvodcům po masterclassech :clap: .
Uživatelský avatar
AdamAaron
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 42
Registrován: 03 zář 2014, 20:54
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od AdamAaron »

Skoro by se dalo říct, že jednou ročně je takové setkání málo...
FAJNI WHISKAŘI OSTRAVA
Botana

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od Botana »

Sakra ... ono bylo to focení ... no nějak mi to uniklo ... dostal jsem hlad a šel na oběd :( .

Chtěl bych poděkovat Petrovi i ostatním členům týmu za organizaci a zase za rok přátelé :alco29:
Uživatelský avatar
Duthoron
Znalec
Znalec
Příspěvky: 765
Registrován: 27 kvě 2013, 21:15
Bydliště: Varnsdorf

Re: Whisky Festival 2016

Příspěvek od Duthoron »

Bylo to báječné a příliš krátké. Velké díky Petrovi a všem spoluorganizátorům. Teď nezbývá než zamáčknout slzu a začít se těšit na příští ročník.

Hodí sem někdo tu společnou fotku? :-)
Odpovědět