Whisky Festival 2020

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
nidan
Profesionál
Profesionál

Re: Whisky Festival 2020

Příspěvek od nidan »

tak to bude na podzim no, však se nepo****, hlavně zdraví !!

KayMan
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od KayMan »

Navíc si myslím, že na karanténu v Kopřivné by i těch 500 lahví nevystačilo na kdo ví jak dlouho...

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

Duthoron
Znalec
Znalec

Příspěvek od Duthoron »

Hmmmm to by byla karanténa.... Úplně jsem se zasnil :lol:

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr »

IMG_5676.jpg
Vážené přítelkyně/přátelé Whisky Festivalu v Malé Morávce, milé kamarádky/kamarádi, napsat, že je mi smutno, že musíme na naše festivalové setkání 24.-26.dubna definitivně zapomenout, není adekvátní. Smutno by mi bylo, a zatím chvála Bohu není, z jiných věcí. Tady se hodí spíše, že je mi to líto.
Mně, festivalovému týmu i vám, bude festival zajisté chybět. Všichni jsme se na něj, více jak rok, těšili. Jenže, kdo ví, komu a co bude chybět, až pomine současná neradostná situace …..
Ani si nedovedu představit, jakým potížím a starostem musíte momentálně čelit. Jen mohu, a přeji si, když už, ať brzy pominou, jsou co nejmenší a zvládnutelné, bez velkých následků.
Pokud tomu tak bude, a okolnosti nám to dovolí, jistě se s radostí vypravíte, spolu s festivalovým týmem, do Malé Morávky na podzim 16.-18. října. Hotel Kopřivná je připraven poskytnout v tomto termínu obvyklé služby a tým Whisky Festivalu program jak bylo zvykem. Stávající rezervace ubytování se přesouvají automaticky na tento termín.
Aby jste, přes všechny trable, které nás všechny nyní provázejí, se případně mohli, v původním termínu, byť v omezeném počtu, přece jen sejít, nabízí „ Svachovka“ setkání v jejich palírně. Sledujte proto, prosím, jejich webové stránky.
Já mám, na původní datum, za sebe a festivalový tým také něco malého v rukávu.
Do doby, než se setkáme, v což pevně věřím, vám všem přeji, za sebe i moje spolupracovníky hodně pozitivní energie a sil a také nějaké to štěstí, co není nikdy k zahození. Mnohé už nebude, jak bylo, nicméně věřím, že se s tím všichni popasujeme, a „Whisky pravá, radost dává!“, nám zůstane.
Na setkání se těší
Petr Křenek senior a tým Whisky Festival
:hand:

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

škoda, držte se!

KayMan
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od KayMan »

Jak ukázaly už i dny nedávno minulé, dobří lidé (tedy samozřejmě i milovníci dobré whisky) si k sobě vždycky cestu najdou. Tak holt na podzim, no... Věřím, že do té doby se i ta naše společnost zvládne uklidnit a vyléčit na těle i na duši a užijeme si to o to víc. Ať se vám všem daří, jste zdrávi a "na zdraví"!

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

LukeD
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LukeD »

Petře, ačkoli se jedná o neradostnou zprávu, tak nějak chci věřit tomu, že to nakonec bude mít i nějaké ty pozitivní důsledky, jak už to tak v podobných případech bývá. Třeba že si všichni - nebo minimálně někteří - uvědomíme, že ani ten Whisky festival není žádná samozřejmost, a že si ještě o něco více (jestli to tedy ještě jde) budeme vážit jeho existence a možnosti jej navštěvovat a setkávat se v tom báječném horském prostředí.

Tímto bych ti zároveň velmi rád opět poděkoval za možnost se na něm minulý rok podílet a přeju ti, ať se i ty se stávající kritickou situací popasuješ co možná nejlépe a hlavně ve zdraví! Na viděnou na podzim... a dá-li bůh, tak snad i dříve. Připíjím na zdraví tvé i tvého/vašeho festivalového whisky-dítěte. 8-)
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr »

Z některých věcí, co se teď dějí, je mi všelijak. :naughty: Nicméně, "whiskařům" věřím. Kdo má rád whisky "pravou", ten bere život, podle mně, za správný konec. :clap:

LukeD
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LukeD »

Víš jak, nějak bylo, nějak bude. I kdyby se tam ti nahoře třeba rozkrájeli, našinec to nakonec vždycky nějak rozchodí a zvládne. Ostatně, co nám také jiného - krom emigrace - zbývá, že ano. A že už jsem takových hlášek o emigraci, zůstane-li vše při starém, poslední dobou zase po netu četl. ;) Ale politiku sem raději tahat nebudeme...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr »

Politiku, no, to ne. Jak říkám, kdo má rád "whisky pravou" tomu "selský" rozum funguje! A to stačí! To je "proof". :hand:

Odpovědět