Whisky ,,expert"

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Jerry1 »

No vidíš, a už jsi za experta. Já z hlavy nevím, že tato láhev (pravá) neexistuje a na netu jsem si to nezkotroloval (v dobré víře, že na tomto fóru nás nikdo mást nebude :twisted: ).
Leviathan

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Leviathan »

Nebo je to tím, že jsem ji objevil nedávno, je to možná nejdražší lahev na světě a na prodej už je jenom jedna - v Excalibur city. Tu tam mít nebudou :-D
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Mirek »

No...při bloudění po různých e-shopech jsem narazil myslím na další dva, kde mají na prodej ZARUČENĚ poslední láhev tohoto materiálu :D . Bohužel si už nevzpomenu, kde to bylo, ale na jednom byla cena 50 000 liber, to je na 100%. Což je takový lehký nepoměr se 160 000 € v Excaliburu. Každopádně tam mají ve správně nasvícené vitríně, přímo uprostřed freeshopu, vystavenou atrapu tohoto Glenfiddichu společně s originály Dalmore Candela 50yo za 269 190 Kč a Dalmore Selene 58yo za 391 500 Kč. Docela by mě zajímalo, jestli tam ten originál opravdu mají. S vedoucím už jsem párkrát mluvil, budu se ho muset příště zeptat :D . Každopádně mě otrávili tím, že se na ten Glenfiddich nevztahuje 3% klubová sleva, při ceně 4 320 000 Kč jsou 3% docela slušný love... :lol:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Leviathan

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Leviathan »

Tím mi jen potvrzuješ můj dosavadní názor, že všechno, co se objeví na idnesu (odtud mám fakt, že je poslední), je jen nápověda, jak to stoprocentně není :-D. I tak se musím zeptat: Kde jsi ji viděl, já jsem našel jen velmi staré odkazy na eshopy, kde ji mají/měli.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Mirek »

No to si tak vzpomenout...pravda, je to cca 3/4roku, byl to angl. e-shop a cena byla rovných 50 000 liber. Každopádně jsem ji tehdy našel 3x včetně Excaliburu a všude byla poslední :D . Faktem ovšem je, že jí bylo stočeno pouhých 61 lahví, víc v sudu po 64 letech zrání a odpařování prostě nezbylo.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Whisky ,,expert"

Příspěvek od Petr »

Teď už možná sice s křížkem po funuse pro případné zájemce, ale vloni na červnovém klubu jsme koštovali blendy a při té příležitosti jsem prezentoval čerstvou a velmi pěknou a exkluzivní nabídku firmy Pernod Ricard, tedy její dcery Chivas Bros, ale nějak jsme to nakonec zavrhli a nešli do toho. :( :liar: Tak alespoň dva odkazy, aby bylo vidět, o co tehdy šlo:
http://www.firstclass.cz/gastronomie/ro ... -diamanty/
http://www.scotchmaltwhisky.co.uk/royal ... honour.htm
P.S. nepřehlédněte mailovou adresu pro případné dotazy :hand:
Odpovědět