Black Stuff tasting

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Black Stuff tasting

Příspěvek od Petr »

Nějak jsme zapomněli na PR jedné, na dnešek chystané, akce. Tak alespoň takto - last minute:
BS Single Malt Tasting 2012_01.jpg

:doh: :hand:
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od zombice »

Ja uz jsem to zahledl vcera u Ivci na FB a jen tise litoval, ze do Holomoce se jentak nedostanu :-( Mimochodem tam meli i upoutavku na novou lahev, kterou si moc dobre pamatuju z WF - Macallan 10 Cask Strength (sherry), hmm...
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Petr »

První nalahvovaná single malt GlenDronach Single Cask, ročník 1991, sud 1706 nejen v Česku, ale ve východní Evropě pro 12 Men of Tyn(e), kteří dají jednu z 220 lahví do placu. :handgestures-salute: Společnost jí budou při koštu dělat další čtyři kousky z téže palírny. :happy-wavemulticolor:
Mimochodem, 10.4., t.j. velmi natěsno, se bude lahvovat první obdobná single malt z palírny BenRiach ročník 1990, Single Cask, 13 YO, speciálně pro Whisky Festival 2013. :text-tmi: :doh: Co myslíte, zadaří se s dopravou a bude na baru ? :liar: :hand:
Přílohy
GlenDronach Tasting (2) (2).jpg
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Hunter »

Věřím, doufám a modlím se, aby to vyšlo a tahle rarita se do festivalu stihla dovézt, držím palce Petře!
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Petr »

Když bude nejhůř mám v záloze řešení, bohužel s bídou tak pro pět lidí :mrgreen: . Je to tady těch šest lahviček ( po 10cl - standardní vzorek), ze kterých jsme vybírali - kromě mne, nezištně pomáhali svými nosy a patry Hunter a Nethar. Ale doposud neví, co jsem nakonec vybral .:snooty:
Tipovací sada zezadu (2).jpg
Ještě se k nim v pravý čas na příslušných místech vrátíme. :doh: Stay tuned - buďte na příjmu ! :animals-chickencatch: :hand:
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Jerry1 »

Ve čtvrtek 26. září jsme vyrazili ve čtyřech lidech z Brna na slavnostní otevření Ardbeg Embassy v olomouckém Black Stuff.
Na přivítanou jsme dostali Ardbeg 10y a povinně se vyfotografovali s podobiznou Shortieho.
Black Stuff.jpg
U stolu jsme se úspěšně shledali s Króčou.
Króča.jpg
Proběhlo představení palírny, něco z její historie a současnosti. Následovala ochutnávka dvou vzorků - 10y a Uigeadail (plus anglické sýry, čokoláda, máslové sušenky) - po kterých nás velmi mile překvapili ještě jedním bonusovým v podobě Rollercoaster. Na závěr oficiální části jsme ještě mohli ochutnat lehce nakouřený koktejl z Ardbeg 10y.
Vše završil tradičně výborný ostrovní raut - roastbeef, Ardbegem infusovaný uzený skotský losos a sendviče.
Naposledy upravil(a) Jerry1 dne 28 zář 2013, 23:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Nethar »

Takže celkově nuda a nic zvláštního... :mrgreen: :laughing-rofl:
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Jerry1 »

Nic, o čem bych psal domů. Jenom sem na fórum takovou malou poznámku...
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Nethar »

To já bych domů psal, dělám si srandu, hned bych si to s vámi a lososem střihnul taky :-)
Króča

Re: Black Stuff tasting

Příspěvek od Króča »

Ano ano, byla to opět podařená akce v režii Black Stuffu, kterému nezbývá než gratulovat k získaní statutu Ardbeg Embassy :clap: Více z mého pohledu se budou moci dočíst pravidelní účastníci degustací Bratrstva rašeliny až/už na IX. degustaci ;)
Odpovědět