Aultmore Batch 1 TBWC

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Aultmore Batch 1 TBWC

Příspěvek od Nethar »

Zdá se, že Aultmore jsme ještě na fóru neměli. Tak proč to hned nezahájit takovou dětskou etiketou s kreslenými dinosaury? :-) Vkládám fotku i s kamarády, testovaná je ta zcela vpravo.
that-boutique-y-whisky-company.jpg
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/37627
Barva:
Alkohol:53,4 %
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:Sladkokyselé a štípe. Kopr (Hunter bude mít radost, ale tady ho cítím eňo-ňůňo) a nějaké jiné bylinky či koření. Tohle je divné, ale já opravdu cítím koprovku - jak ten kopr, tak jsem si do ní nalil asi trochu více octu, je to tam. Mimochodem, já mám kopr vcelku rád. Později sladké kandované ovoce, ale stačí zase trochu promíchat a... ;-)
Chuť:Pikantní, ale ne agresivní. Dokonce bych řekl taková perlivá (ne že by to přímo bublalo ve skleničce...).
Dozvuk:Dobrý, klasický, spíše dlouhý, se stopami čerstvě ohoblovaného dřeva a sladkého likéru.
Shrnutí:Nadprůměrná whisky, která mi nepochybně moc zachutnala. Protože jsem zhýčkaný mlsoun, nijak si ji nepoznamenám a zapomenu, ale když by se ke mně zatoulala láhev, nezlobil bych se, případnou koupi není nutno nikomu zazlívat, ba naopak.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Aultmore Batch 1 TBWC

Příspěvek od Hunter »

Neděs mě! :D Kopr jsem ve whisky myslím ještě necítil, ani si to neumím představit. Etikety vypadají dobře, myslím, že Marvin už o nich tady referoval.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět