Glenfiddich 12 yo Special Reserve

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 9640
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Glenfiddich 12 yo Special Reserve

Příspěvek od Nethar »

Tak hned první whisky, co jsme včera v Marpeku ochutnali, jsem si samozřejmě nevyfotil, takže doufám, že je to ta správná, možná mě Rescue nebo někdo opraví. Měla by to být nějaká speciální dvanáctka, tahle co jsem našel na WB zase tak speciálně nevypadá, snad jenom jiné lahvování základní dvanáctky, nevím přesně, co je za tím za kouzla, na oficiálních stránkách není uvedená. Na fotce, co jsem poslal ve vláknu o Marpeku, stojí obě dvanáctky vedle sebe, ale moc dobře tam není vidět. Jednalo se o dvanáctiletou Reservu, ale řekl bych, že to byla litrovka (možná ne, byl jsem ještě v šoku z široké nabídky a ze všeho) a tu na WB nevidím. Kdyžtak obě vlákna dvanáctky sloučím.
glr12.jpg
glr12.jpg (11.74 KiB) Zobrazeno 1379 x
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/65
Web:http://www.glenfiddich.com/
Barva:
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:Hezký voňavý Speyside styl.
Chuť:Chutná zdá se lépe než vzorek klasické dvanáctky, co jsem měl dříve, žádná hořkost, stálo by za to srovnat ji bok po boku s patnáctiletou Solerou.
Shrnutí:Ochutnáno v Marpeku, proto poznámky pouze velmi stručné. Chutnala, což se o dříve testované dvanáctce moc říct nedá, ale hlavně to bylo pěkné jemné nastartování večera.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět